На «Лтаві» задимілася монтажна: в ефір не вийшли ранкове шоу та випуск новин

Працівники ранкової зміни «Лтави» відчули запах диму о 6:30 і викликали пожежну. Пожежники прибули на трьох автомобілях через 15 хвилин, вогню не виявили. Про це йдеться на сайті «Лтави».

«Жодна людина не постраждала, техніка вціліла», – зазначили на каналі.

На «Лтаві» повідомили, що у зв’язку з інцидентом вимкнули електромережу. «Тому наступні 1,5 години не було ефіру ‑ "Ранку на "Лтаві" та "Полтавських телевізійних новин". Нині мовлення відновили», – йдеться у повідомленні телеканалу.

Полтавська філія НСТУ знаходиться у двох приміщеннях: в орендованому в Полтавської обласної ради на вул. Європейська, 49 та власному на вул. Раїси Кириченко, 1.

Менеджер Полтавської філії Суспільного мовлення Євгеній Сердюк сказав сайту «Суспільне. Детектор медіа», що задимлення сталося за три тижні до переїзду у власне приміщення. За його словами, Полтавська облрада надавала в оренду приміщення безкоштовно. Проте на обслуговування потрібні чималі кошти для філії: 1 млн грн на рік за 2 тис. кв.м. приміщень. Телеканал уже звільнив частину будівлі. Пан Сердюк додав, що останні кілька місяців філія повним ходом готує процес переїзду, облаштовує студії у власному приміщенні власними силами, звідки уже в липні мають виходити новини та «Ранок на "Лтаві"».

Нагадаємо, полтавські журналісти побували у гостях у Полтавській філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і зняли відеорепортаж про те, як на місці державної телерадіокомпанії роблять суспільне мовлення.

Фото: скріншот відео

comments powered by Disqus