На конкурс керівників Криворізької філії НСТУ подали документи 11 кандидатів

Про це йдеться на сайті «UA: Перший».

Наступним етапом відбору є співбесіда з конкурсною комісією, до складу якої входять члени та голова правління НСТУ. Із менеджером та продюсером філії підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років.

Наразі тривають співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій Суспільного, які розпочалися 27 листопада і триватимуть до 5 грудня включно. Як повідомляє компанія, заявки на участь у конкурсі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Раніше НСТУ повідомляла про 227 кандидатів.

Як пояснили у НСТУ, 7 листів з пакетами документів від кандидатів на посади продюсерів і менеджерів прийшли із запізненням, хоча на конверті були вказані дати до 21 листопада. Тож члени правління НСТУ прийняли рішення провести з ними співбесіди.

Нагадаємо, прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Заявки від кандидатів на посади менеджера та продюсера Криворізької філії Суспільного приймалися до 27 листопада, оскільки відбір керівників для цього мовника стартував 14 листопада.

Повний текст Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» описаний тут

Фото з сайту «UA: Перший»

comments powered by Disqus