На каналі «UA: Житомир» відкрили одну велику студію з окремими зонами для новин, «Теми дня» і «Ранку»

На регіональному каналі оновили студійні інтер’єри і декорації , переобладнали центральну апаратну, облаштували гостьову кімнату для ведучих та гостей ранкового шоу, повідомили на сайті «UA: Суспільне мовлення». 

«Тепер ми маємо одну велику студію з окремими зонами для Новин, Теми дня та Ранку. Вдалося оновити центральну апаратну, що зробило процес зйомок мобільнішим. На сьогодні ми маємо можливість робити більше прямих включень з місця подій, транслювати власні заходи на багатокамерну зйомку й робити інтерактивні телемости. Радіємо усією командою ще одній перемозі», — розповів продюсер Житомирської філії Володимир Ладижець.

Менеджер філії Артур Самарцев додав, що завдяки оновленню основного комп’ютера студійного комплексу телеглядачі і підписники у соцмережах можуть отримувати контент у високій HD-якості. «При зйомках у студії ми можемо використовувати до 7-ми камер, що суттєво розширило можливості режисерів при плануванні записів, стало зручніше працювати».

Окрім того, оновився контент ранкової програми. За словами керівниці творчої групи «Ранку на UA: Житомир» Анжеліки Нестерчук, у новому сезоні з’явилась нова рубрика: в ефірі своїм досвідом ділиться лайф-коуч, оновилися рубрики «Мистецтво фотографії», «Чого не розуміє моя бабуся…», «Новинки літератури», «На здоров’я», «Мова про мову», готується до ефіру новий проект ранку «Абетка».

Нагадаємо, з 16 липня регіональний суспільний телеканал почав мовити під назвою «UA: Житомир». Логотип UA: є своєрідним знаком якості Суспільного, що призначається філіям за результатами моніторингів ефіру мовника.

Додамо, у грудні 2017 року продюсер Житомирської філії НСТУ Володимир Ладижець розповів сайту «Детектор медіа» про партнерів, які допомагатимуть із ремонтом студій, нові проекти, можливі звільнення і «живий» телеканал.

Фото: «UA: Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus