На філіях Суспільного виходитиме проєкт «Загадки чернівецьких атлантів» виробництва «UA: Буковина»

Це один із проєктів, який генпродюсери Суспільного вдібрали на пітчингу, йдеться на сайті «UA: Буковина».

«Загадки чернівецьких атлантів» — це історія будівель міста Чернівці та їхніх мешканців. Заплановано 24 випуски: щонеділі виходиме по дві програми хронометражем у 3 хвилин кожен випуск.

Продюсер Чернівецької філії Максим Волошин розповів, що «Загадки чернівецьких атлантів» — це короткі історії про неймовірні, древні будівлі Чернівців

«Значна частина нашої аудиторії навіть не уявляє на скільки місцеві «будівлі-атланти» цінні своєю архітектурною та історичною минувшиною. Маю надію, що цей контент обов’язково стане обмінним і Суспільні мовники з інших регіонів України також будуть транслювати телепроєкт «Загадки чернівецьких атлантів» у своїх ефірах. Саме завдяки подібному контенту ми плануємо підкріплювати багатогранність туристичного потенціалу нашого міста», — сказав він.

Ідея зробити «Загадки чернівецьких атлантів» виникла в Надії Руснак, яка стала координаторкою та сценаристкою проєкту. Вона розповіла, що довгий час жила в іншому місті, а коли повернулася в Чернівці, то знову закохалася, особливо у будинки.

«Кожен з будинків образно можна назвати "Атлантом" — міцним і витонченим водночас, красивим і недосяжним, іноді вистражданим часом. Кожен Чернівецький атлант має свою історію, про яку ми знаємо, або вона нам невідома, бо є сокровенною таємницею якоїсь окремої людини, яка забрала її з собою у вічність. Хочеться, щоб глядач звернув увагу на цікаві речі, деталі яких, можливо не помічав раніше», – додала вона.

Нагадаємо, до кінця 2019 року заплановано запустити у філіях Суспільного 11 проєктів. Наразі це другий проєкт, який готовий до старту. Першим стали журналістські розслідування «Під прицілом» Олени Адаменко, які виходять на каналі «UA: Суми».

У вересні  завдяки співпраці Національної суспільної телерадіокомпанії України на регіональних каналах Суспільного мовлення стартували програма про подорожі маловідомими місцями України «По азимуту» та авторський культурологічний проєкт медіаексперта Олексія Ковжуна «Абетка», які виходять в ефір на вихідні. У жовтні ці проєкти доповнили програма «Твій Дім», «Школа доступності», мультсеріал «Ти і поліція» та цикл документальних історій «Вавилон 13».

comments powered by Disqus