Львівська філія Суспільного закрила програму «Концерт вітань», яка виходила протягом 40 років

Про це повідомив  ведучий «Концерту вітань» Петро Остапишин, який вів проект протягом 38 років, йдеться сайті Zaxid.net.

«Востаннє передача вийшла 31 грудня о 14:00. Ми випускали її раз на тиждень тривалістю 90 хвилин. На ній виросло ціле покоління людей, тому що всі прості люди хотіли побачити як вітають його чи друзів, можна було побачити нові кліпи та почути нові пісні. Мені так і не пояснили причину закриття програми», – сказав Петро Остапишин.

Окрім Петра Остапишина програму також вів Роман Лемеха, який працював з 1977 до 2000 року.

За даними видання, замовлення одного привітання у ефірі ТРК «Львів» коштувало останнім часом 400 грн. Як сказав Zaxid.net Петро Остапишин, за місяць програма приносила компанії 20-25 тис. грн. Люди робили замовлення навіть на 3-4 місяці наперед.

«Ми набрали замовлення на місяць-два. Вже були графіки на січень [2018 року], але оскільки програму несподівано закрили, то зараз ми зв’язуємося з людьми і повертаємо їм гроші», – зазначив ведучий.

Як стверджує ведучий, навіть останні роки, згідно з соцопитуваннями, яке проводило ТРК «Львів», програма залишалася найпопулярнішою.

Як писав сайт «Суспільного мовлення», з 6 грудня продюсером Львівської філії стала Уляна Антоник. 

9 грудня тимчасово виконуючою обов'язки менеджера Львівської філії НСТУ призначили Наталію Степанову, яка керуватиме телерадіокомпанією до обрання постійного менеджера. Наразі НСТУ оголосила конкурс на посаду менеджера у Львівській філії. 

Додамо, у 2018 році кожна філія Національної суспільної телерадіокомпанії України має виробляти мінімум 3 години 5 хвилин власного контенту щодня. Туди входитимуть ранкове шоу, новини упродовж дня і вечірня програма на зразок «Тема дня». Весь інший контент, який транслюватиметься в ефірі, обиратиметься через на пітчинги і конкурс ідей.

Фото: скріншот відео

comments powered by Disqus