Лише у трьох філіях НСТУ профспілки на 100 % узгодили звільнення штатних посад

Про це повідомила прес-служба НСТУ.

«Ми дуже тісно співпрацюємо з профспілками для того, щоб дотриматись усіх процедур при скороченні та всіх законодавчих норм, щоб забезпечити захист прав наших працівників. Звільнення працівників не може бути легким процесом, проте для НСТУ скорочення – це необхідний крок і ми вдячні профспілкам за тісну співпрацю з керівництвом компанії. Так у Миколаївській філії було зроблено 36 подань до профспілок щодо працівників, які підпадають під скорочення і отримано 36 погоджень, у Тернопільській філії 7 подань і стільки ж погоджень, у UA: Донбас 10 подань та всі 10 погоджено. У деяких філіях цей процес досі триває. Наприклад, у Полтаві – 82 подання, з яких уже 75 погоджено; у Запоріжжі – 73 подання, з них погоджено 65», – розповів про хід процедури виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв.

Як повідомили у компанії, адміністрація ПАТ «НСТУ» врахувала пропозиції, висловлені представниками профспілок під час проведення спільних консультацій щодо збільшення штатної чисельності працівників компанії. При цьому, всі посади, які додатково введуть до структури й штатного розпису філій НСТУ, обов’язково запропонують усім працівникам, чиї попередні посади підпадають під скорочення. Також працівникам, які отримали письмове попередження про вивільнення, уже запропонували всі наявні у НСТУ вакантні посади.

Нагадаємо, станом на друге квітня 2018 року кількість штатних посад у всій Національній суспільній телерадіокомпанії України становитиме 4087, тоді коли у жовтні 2017 року вона складала 7318,25 штатних посад.  У кожній філії НСТУ основа буде становити до 100 посад, для порівняння раніше у деяких філіях працювало і по 300 штатних одиниць.

Голова профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна заявила, що не виявила у процесі скорочення працівників філій НСТУ жодних порушень закону і ніхто не має права зупинити реформу Суспільного мовлення. Єдине, про що профспілка має прохання, це пом’якшити для працівників процес вивільнення і посприяти у подальшому працевлаштуванні.

comments powered by Disqus