Команда Чернівецької філії зробила відеовітання з Днем прапора та Днем Незалежності

Працівники Чернівецької філії ПАТ «НСТУ» – Суспільного мовника Буковини –зняли вітальне відео до Дня прапора та Дня Незалежності України. «Україна здобула незалежність. Та тільки 4 роки виборює її по справжньому: болісно в бою, стримуючи ворога на східному кордоні», – зазначають вони.

«Ми охоронці свободи слова, рівень якої зростає в Україні разом із Суспільним мовником… Наша ціль уберегти незалежність, охороняючи інформаційну свободу», – йдеться у відеовітанні.

Нагадаємо, у День Незалежності НСТУ залучить регіональні філії до загальнонаціонального ефіру на «UA: Першому». Філії ж, окрім спеціальних випусків ранкового шоу та «Теми дня», планують телемости, ефіри просто неба, привітання з різних куточків світу, гостьові студії з ровесниками Незалежності, істориками та митцями, включення з джазових фестивалів, мото- й велопробігів, а також із зони бойових дій на Донбасі.

Другий канал «Українського радіо» «Промінь» до Дня Незалежності підготував 12-годинний радіомарафон «Народжені незалежними».

Нагадаємо, до 27-ї річниці незалежності України команда Українського радіо «Культура» підготувала спеціальний подарунок для слухачів – радіоантологію поезії про Україну.

comments powered by Disqus