Канали «UA: Культура» та «UA: Одеса» до 21 липня показуватимуть щоденники та фільми з Одеського кінофестивалю

Про це розповіла сайту «Детектор медіа» продюсерка Одеської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Ірина Кипоренко.

«Одеський кінофестиваль, який триватиме з 12 по 20 липня, співпав із виборами. Минулого року ми робили великий спецпроект, тепер так склалися умови, що не можемо окремо виділити людей, які будуть робити сюжети і проекти з кінофестивалю. На виборчий період команда  ранкової програми йде у відпуску, але люди допомагають робити "Виборчий округ".

Ми все таки плануємо висвітлювати цю подію у новинах, робитимемо щоденники кінофестивалю для діджитал платформ, стріми з головних подій, як от церемонії відкриття та закриття. На "UA: Українському радіо. Одеса" культурна оглядачка Ірина Сечковська чотири рази на тиждень презентуватиме розгорнуті огляди кінофестивальних днів: ексклюзивні інтерв’ю, враження критиків та глядачів, репортажі з івентів», – сказала вона.

У прес-службі НСТУ додали, що на «UA: Культура» до 19 липня о 21: 00 виходитиме виходитиме спецпроєкт «UA: Культура на Одеському кінофестивалі» з ведучими Лук'яном Галкіним та Юлією Дичук. У рамках спецпроєкту будуть щоденники з Одеського міжнародного кінофестивалю та інтерв’ю з українськими кінорежисерами. Після цього заплановані покази фільмів. Так, 16 липня в ефірі каналу вийдуть два фільми Надії Парфан «Екзарх» і «Новосілля»., 17 липня –  фільм Філіпа Сотніченка «Син», фільм Валерії Сочивець «Знеболювальне» і фільм Валерії Сочивець «Кров», 18 липня – фільм Жанни Озірної «Благодать», 19 липня – повторно два фільми Надії Парфан «Екзарх» і «Новосілля».

Нагадаємо, що кінофестиваль триватиме в Одесі з 12 до 20 липня. Стежте за новинами та головними подіями фестивалю на «Детекторі медіа» за тегом ОМКФ-2019. Генеральним медіапартнером фестивалю є канал «Україна».

comments powered by Disqus