Філії Суспільного покажуть тревел-шоу «(Не)відомі Карпати»

Усі регіональні канали філій Суспільного мовлення транслюватимуть тревел-шоу «(Не)відомі Карпати», які виробила стороння студія-продакшн у співпраці з «UA: Буковина».

Туристичну програму показуватимуть з 18 жовтня щонеділі о 15:50, повідомляє пресслужба Суспільного.

Проєкт відібрали восени 2019 року на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним», на якому з ідеєю перемогла Юлія Подкидишева – менеджерка проєту. На початку 2020 року вона працювала на каналі «UA: Буковина», була ведучою програми «Тема дня. Культура».

У вересні 2020 року менеджерка Чернівецької філії Суспільного Ольга Гришин-Грищук підписала з нею договір щодо надання послуг з виробництва програми на суму 400 140 грн. Усього вийде 12 випусків, кожен з яких хронометражем 13 хвилин, йдеться на сайті prozorro.

За словами Юлії Подкидишевої, у програмі показали красу Карпат насамперед тим, хто не має змоги туди приїхати.

До команди «(Не)відомі Карпат» ввійшли журналістка Діана Пожар, ведучий В’ячеслав Кузмічов, режисер Павло Монахов і керівник чернівецького туристичного клубу «Плай» Олександр Крецький. Вони протягом кількох тижнів подорожували гірськими районами Буковини без сценарію і заготовок.

За словами Павла Монахова, у тревел-шоу показують все як є.«Якщо ведучі не поділяють захоплення черговим струмком у горах, — вони про це кажуть відверто. Також були випадки, коли через власний страх ведучі відмовлялися виконувати певні завдання. І це нормально. Усі ми люди. Переконаний, немає нічого цікавішого, ніж реальність. Вона сама часто підкидає нам сюрпризи», — сказав він.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України провела відкритий відбір творчих проєктів у межах програми «Створюй із Суспільним», в рамках якого пройшли 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту.

20 із них  реалізують за фінансування Суспільним мовником. Із вересня 2020 року в ефірі філій Суспільного мають вийти 20 нових проєктів, які запускають у виробництво сторонні локальні продакшни.

Наразі вийшли  тревел-шоу «Роздивись», проєкт «Еко-люди», проєкт «Street Cхід»,  тревел-шоу «Недалечко», туристична програма «Геолокація: Волинь», тревел-квест «Край пригод» і «12 міфів про Донбас», який реалізували за кошти міжнародних партнерів Суспільного. Найближчим часом вийде ще дитяча програма «Ок, я тобі поясню».

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus