Філії Суспільного мовлення підготували низку нових проектів для дітей та дорослих

Про нові проекти та оновлені програми повідомляє прес-служба НСТУ.

За даними Суспільного, Вінницька філія НСТУ представила своїй аудиторії дві нові програми – «Мовознай» і «Європейський вибір». Творча команда першого проекту поставила собі за мету популяризувати та відроджувати українську мову. Проект «Європейський вибір» націлений на формування позитивного сприйняття й розуміння економічних та соціальних трансформацій у країні, а також можливостей, які відкриваються у співпраці з країнами Євросоюзу. У цьому творчій групі допомагатимуть експерти: економіст Павло Шеремета, історик, науковець Ярослава Грицака, фахівець з питань енергетики Андрій Кирчів, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Міністра екології та природних ресурсів Микола Кузьо, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Донецька філія НСТУ запустила проект про актуальне й наболіле – Promova. Програма виходить у прямому ефірі з вересня. До студії запрошують експертів із різних галузей, щоб говорити про складні речі простими словами. Ще один новий проект філії !До тебе Тиждень» – дайджест найцікавіших новин тижня.

Програма «Ранок на каналі Житомир» Житомирської філії НСТУ – відтепер у оновленому форматі. Із 7:00 і до 8:30 у прямому ефірі телеканалу глядачам пропонують просинатися із рубриками: "Руханка", "Житомирщина туристична", "Смачного", "Домашні тварини". Традицією нового ранкового сезону стали творчі гості – українські виконавці, які презентують свої нові композиції та дарують запрошення на свої концерти. Окрім того щодня глядачі мають змогу подивитися трансляцію улюбленої програми на Facebook.

Запорізька філія НСТУ у жовтні запускає програму спрямовану на висвітлення та вирішення проблем громадян. Так команда проекту «Зауваження до влади»шукатиме шляхи вирішення конкретних соціально-економічних питань в ефірі телеканалу. Також із 7 жовтня виходитиме аналітична програма про актуальні явища й процеси, що стосуються інтересів жителів регіону «Час змін».

«Історії незалежних» та «Культивація» – нові проекти Івано-Франківської філії НСТУ. Герої першої програми – люди, які своїм життям, своїми ініціативами і навіть щоденною рутинною працею надихають інших. Проект "Культивація" має на меті стати платформою для різноманітних урбаністичних проектів та етнографічних подій із найвіддаленіших куточків Прикарпаття.

У новому сезоні Кіровоградської філії НСТУ стартував проект «Ранкова кава Weekend». Щосуботи та неділі з 9:00 до 11:00 в ефірі телеканалу готують смачні сніданки, дають поради рибалкам і любителям полювання, розповідають новини спорту і зустрічаються з відомими особистостями.

Одеська філія НСТУ у новому сезоні проведе другий дитячий телевізійний конкурс читців та декламаторів «Зоряна хвиля». Мета проекту – дати можливість дітям розкрити свої творчі здібності й долучитися до світу поезії та прози. У жовтні в кожному районі Одеської області розпочинаються відбіркові тури учасників конкурсу.

Рівненська філія НСТУ готується представити глядачам проекти «Економіка.rv» та «Ноосфера». Разом із гостями в студії, а також експертами з інших міст за допомогою прямого включення, ведучий програми говоритиме про сучасну економічну ситуацію, шляхи вирішення проблем з працевлаштуванням фахівців в Україні, зокрема молоді.

Інший новий проект телеканалу – «Ноосфера» – згуртовуватиме громаду навколо таких суспільних ідей як: збереження природи, поліпшення екологічного стану і впровадження новітніх енерготехнологій, екологічної освіти та інше. Ідея програми базується на законі ноосфери українського вченого Володимира Вернадського.

В ефірі Сумської філії НСТУ стартувала програма у формі блогу, в якому молода мама Альона розповідає про лайфхаки у вихованні маленької донечки Соломії. Назва проекту – «Матусин блог». 

Ще в одній програмі для дітей та їхніх батьків «Підростаємо разом»телеканал «UA: Суми» пропонує заняття для розвитку найменших, майстер-класи, сенсорну кімнату, вправи на кмітливість, перший спорт у житті малюка та багато іншого. А нова ведуча і нові відкриття з’являться у новому сезоні програми «Сумщина Incognita». За словами творчої команди на глядача чекає низка експериментів.

Харківська філія НСТУ презентує чотири нові проекти.

Проект «Герої нашого часу» – патріотичний теленарис про захисників кордонів, незалежності й суверенітету країни. Програма розповідатиме про мужність і героїзм прикордонників Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, які охороняють державний кордон України.

Талант-шоу «Я стану зіркою!» – новий розважальний проект телеканалу, взяти участь в якому може кожен, хто вміє танцювати, співати, малювати або має інші таланти.

Інформаційно-пізнавальний проект юридичного спрямування «Об’єктивна реальність» підкаже глядачеві, як вберегтися від телефонних шахраїв, захистити права неповнолітньої дитини, не потрапити на гачки авантюристів. Реальні герої, які опинилися у складних юридичних колізіях або стали жертвами обману, розкажуть, як вберегтися від подібних проблем і як діяти, якщо неприємна ситуація вже відбулася.

«Твій ранок» – новий формат ранкового шоу Харківської філії НСТУ. Глядачі ще влітку мали можливість оцінити нові декорації й нове наповнення ранкового ефіру. Про новини, мистецтво, економіку, спорт, науку, захоплення і багато іншого говорять у ранковій студії, аби задати позитивний настрій новому дню.

Суспільно-політичний напрямок Херсонської філії НСТУ працює над новою підсумковою програмою «Тиждень післямова». Обговорення подій за тиждень, які турбують жителів області, з різних точок зору та з аналізом усіх деталей, невдовзі буде представлено в ефірі телеканалу.

Змінено формат програми «Південний форпост». Тепер у цьому щотижневому ток-шоу порушуватимуться не лише питання облаштування кордонів та роботи прикордонної служби, а й також теми соціального захисту учасників АТО, роботи волонтерів, капеланської служби, тимчасово переміщених осіб.

До мандрівки одним із семи природних чудес України – біосферним заповідником Асканія-Нова глядачів Херсонської філії Суспільного запрошує програма «Асканійські мандрівки».

У ток-шоу «Агровектор» порушуватимуться актуальні теми земельних відносин, агроекології, впливу реформ на життя сільського населення.
Також творча команда телеканалу підготувала проект «Анексовані долі», у якому йтиме мова про історії кримських татар, їхню долю, традиції, культуру й побут. А також про утиски, яких зазнали кримські татари через відмову у співпраці з окупантами.

«Доброго ранку, Черкащино!» – проект Черкаської філії НСТУ, в якому із 7:30 до 9:00 на глядачів чекають жваві діалоги в студії, новини з регіону та всього світу, розважальні сюжети й репортаж та музичні паузи. Телепроект вирізняється авторськими рубриками, має три пари ведучих, та можливість інтерактивного спілкування з телеглядачами.

Чернівецька філія НСТУ підготувала 10-хвилинну інформаційну програму про результати впровадження реформ, їхній вплив на життя людей, позитивні та негативні наслідки таких змін. Кожен випуск програми буде присвячено реформам різних галузей, новим законопроектам та їхньому втіленню в регіонах.

Нагадаємо, Рівненське радіо, радіо «Буковина» та радіо «Карпати» розпочали новий сезон із нових проектів та музичного оформлення каналів.

Додамо, з 2 жовтня на телеканалі «UA: Перший» розпочався новий сезон. В ефірі можна буде побачити як абсолютно нові проекти, так і програми, які виходили на телеканалі у минулих сезонах, і отримали «друге дихання». З понеділка по буднях о 13:10 та 14:25 виходить новий проект «Радіо. День». У прямому ефірі телеканалу зі студії «Українського радіо» мовлять радіоведучі Роман Коляда та Галина Бабій.

З 3 жовтня о 22:15 виходить ток-шоу «Складна розмова» з ведучою, виконавчою директоркою громадської організації «Центр UA» Інною Борзило.

Сььгодні, у середу, 4 жовтня о 19:00, вийде перший випуск нового проекту «Культурна афіша здорової людини», який вестиме учасниця АТО, молода акторка і співачка Настя Шевченко. 

comments powered by Disqus