Філії Суспільного мають щодня виробляти мінімум 3 години 5 хвилин власного контенту

Про це в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» сказав член правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Микола Чернотицький.

«Ми маємо необхідну мінімальну кількість контенту – 3 години 5 хвилин, які потрібно заповнити. Кожна філія обов’язково випускатиме ранкову програму, випуски новин протягом дня та підсумкову програму ввечері. Всі блоки мають виходити синхронно з іншими регіонами. У кожній філіії новини мають виходити, починаючи з короткого випуску зранку і закінчуючи підсумковим 20-хвилинним», –  сказав пан Чернотицький.

Якщо колектив філії НСТУ пропонуватиме більше власного контенту і він буде якісним, тоді він виходитиме в ефірі.

«3 години 5 хвилин – це мінімум. Якщо хтось зможе зробити ще якусь програму, ми тільки за, не обмежуємо. Єдине, щоб програма була якісна, а не вироблялася для того, щоб забити ефір», – підкреслив він.

Микола Чернотицький зазначив, що весь інший контент, який транслюватиметься в ефірі, обиратиметься через на пітчинги і конкурс ідей. Поки що точно невідомо, як і коли вони проходитимуть.

«Наразі ми виписуємо кінцеву редакцію, як проходитимуть пітчинги ідей. Це може бути дворівневий конкурс. Спочатку продюсер проводить пітчинг ідей в регіоні, а потім їде їх захищати в Київ. Ми стоїмо на тому, щоб бути відкритими для всього ринку, щоб не тільки наші співробітники, чи колишні колеги могли пропонувати ідеї, а й всі, хто забажає.

Ми будемо старатися врівноважувати перемоги на пітчингах між всіма філіями. Якщо якась з філій буде активно проявляти себе, тоді буде сенс підхоплювати їхні проекти для національних ефірів», – пояснив член правління НСТУ. 

Проекти, які переможуть на пітчингу, будуть фінансуватися НСТУ. 

Нагадаємо, станом на друге квітня 2018 року кількість штатних посад у Національній суспільній телерадіокомпанії України становитиме 4087. Ще у жовтні 2017 року кількість штатних посад у всій телерадіокомпанії складала 7318,25. У грудні штат НСТУ складає 6900. До квітня штат НСТУ оптимізують на понад 3 тис. посад.

Фото: інфографіка НСТУ

comments powered by Disqus