Чернівецький суспільний канал вийшов в ефір із логотипом Суспільного під назвою «UA: Буковина»

Про це сайту «Детектор медіа» повідомив продюсер Чернівецької філії НСТУ Максим Волошин.

«Новий логотип для Суспільного мовника Буковини – це перемога всієї команди. Фактично це означає, що ми суттєво покращили якість контенту у нашому ефірі, який відповідає стандартам Суспільного. Ми розуміємо, що це лише сходинка у розвитку нашого мовника, яка мотивує працювати ще натхненніше для нашої громади», – сказав він.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення щодо переооформлення ліцензії 8 листопада.

Нацрада вирішила «переоформити ліцензію на мовлення НР № 01139-м від 30.03.2017 (дата видачі бланка ліцензії 30.03.2017) та додатки 1, 2, 4, 5 (дата видачі додатків 30.03.2017) до ліцензії на мовлення ПАТ «НСТУ», м. Київ, у зв’язку зі зміною логотипа, програмної концепції мовлення, відомостей про особовий склад керівного органу, складу редакційної ради, фінансово-інвестиційних зобов’язань, інформації щодо пов’язаних осіб, зазначенням інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера), зазначивши в ліцензії:

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): «UΛ: Буковина»;

- програмна концепція мовлення – згідно з додатком до рішення;

- пов’язані особи: Кабінет Міністрів України, Аласанія Зурабі Григорович, ТОВ «Медіапорт 19», м. Харків;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - Аласанія Зурабі Григорович», – йдеться у рішенні Нацради.

Нагадаємо, 18 жовтня Чернівецька філія Національної суспільної телерадіокомпанії України отримала логотип Суспільного – UA:.

У НСТУ зазначають, що рішення про присвоєння нової назви філіям Суспільного ґрунтується на результатах моніторингу ефірів усіх регіональних мовників. Керівники творчих напрямів стежать за відповідністю журналістським стандартам, цінностям Суспільного. У поточному періоді ця регіональна дирекція показала найкращі результати і була відзначена як така, що відповідає стандартам якості Суспільного.

Чернівецька філія стала дванадцятим регіоном, що досяг такого рівня якості роботи.

comments powered by Disqus