Чернігівська, Харківська та Житомирська філії НСТУ вийшли в ефір з логотипом UA:

Про це повідомила прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

До цього часу телеканал Чернігівської філії мовив як «Сівер-центр», Харківської – як ОТБ, Житомирської – як «Житомир».

Продюсер Чернігівської філії НСТУ Артем Шелковий сказав: «Час іде, все змінюється і ми щасливі, що отримали такий знак якості як “UA:”, це значить, що зміни, над якими працює наша команда, — помітні. Відповідність усім стандартам Суспільного мовлення – безумовно важливе досягнення для нас і ми надалі працюватимемо над вдосконаленням якості нашого контенту».

«Для нас це дуже символічний етап. Ми поступово систематично змінювали форму власності, структуру компанії, вимоги щодо дотримання стандартів, підходи до роботи. Врешті зміна кольорів та логотипа, оформлення телеканалу — ефектне завершення цього періоду. Ребрендинг не означає завершення реформування, але це перехід до інакшої якості, початок нового життя. Воно не буде простим: попереду чергові випробування, але й нові проекти», – прокоментувала новину продюсерка Харківської філії НСТУ Ганна Силаєва.

Продюсер «UA: Житомир» Володимир Ладижець зазначив, що статус UA: – це велика відповідальність. «Розслаблятись не час. Ми сформували  "хребет" і активно нарощуємо м’язи. Зараз важливо оперативно поінформувати глядачів про зміну логотипа і "одягу" каналу».

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа», голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявляв, що логотип суспільного мовлення «UA» (You are – Ти є) отримають тільки ті телерадіокомпанії, які відповідатимуть суспільному мовленню, відмовляють від матеріалів з ознаками замовності і заказних сюжетів. Першим цей логотип отримав Перший національний, який 15 квітня 2015 року став «UA: Перший».

Найпершою зі всіх філій отримала лого Сумська філія Суспільного. Згодом логотип Суспільно отримали «UA: Карпати», «UA: Рівне», «UA: Донбас»,  «UA: Львів»«UA:Вінниця» і «UA: Чернігів», «UA: Житомир» та «UA: Харків». Останні три філії до 16 липня виходили в ефір зі старим логотипом, поки не були внесені відповідні зміни у ліцензію.

Фото, відео: надані прес-службою НСТУ

comments powered by Disqus