Аласанія обурився пікетом під будівлею ТРК «Львів»

Пан Аласанія обурений діями протестувальників.

«Півсотні маргіналів сьогодні вранці влаштували прорив на територію компанії, брудно і брутально ображаючи нових очільників компанії, що несуть зміни. Львівська поліція при тому має свій інтерес: а найміть нас на комерційній основі – тоді захистимо. Львів, ти таки неперевершений. Ти не прагнеш змін, але зміни прагнуть тебе. Вони вже прийшли»,написав голова правління НСТУ у мережі.

Як повідомляє видання «Гал-інфо», «люди протестували проти припинення трансляції звичних старих програм та скорочення штату, а також запевняли, що суспільний мовник у Львові треба використовувати для державної пропаганди».

«Люди прийшли, щоб задати питання, контролювати громадою процеси в галузі інформаційної політики, тому що на сьогоднішній день в нас війна ще не закінчилась. Іде інформаційна війна, зокрема. Кому належить телебачення, той і буде керувати інформацією. Або ми ведемо контропаганду і намагаємося контролювати процеси, або ми втрачаємо контроль повністю», – пояснив свою позицію учасник пікету Тимур Баротов.

Нагадаємо, з 6 грудня продюсером Львівської філії стала Уляна Антоник. 

9 грудня тимчасово виконуючою обов'язки менеджера Львівської філії НСТУ призначили Наталію Степанову, яка керуватиме телерадіокомпанією до обрання постійного менеджера.

Наразі НСТУ оголосила конкурс на посаду менеджера у Львівській філії. 

Фото Павла Паламарчука

comments powered by Disqus