Заслужений академічний симфонічний оркестр «Українського радіо» шукає концертмейстерів і виконавців

Оркестр потребує концертмейстерів, скрипалів, флейтистів, альтистів, віолончелістів та інших виконавців. Про це йдеться на Facebook-сторінці Симфонічного оркестру «Українського радіо».

Програма проведення конкурсного прослуховування: сольна програма (перша частина концерту з каденцією, віртуозна п’єса) читка з листа твору з діючого репертуару оркестру.

У конкурсному прослуховуванні можуть брати участь працівники, які працюють в оркестрі.

Конкурсне прослуховування проводитиметься 26 червня (струнні інструменти) о 15.00
та 27 червня (духові та ударні інструменти) о 15.00 за адресою: Київ, вул. Л. Первомайського, 5-в велика концертна студія Будинку звукозапису «Українського радіо».

Додаткова інформація  на сайті «UA:Українське радіо», на Facebook-сторінці Симфонічного оркестру «Українського радіо» та за телефонами: (044) 239 63 49; (044) 239 92 00; (099) 132 15 13.

Для участі у конкурсному прослуховуванні необхідно подати до 22 червня 2018 року включно наступні документи:

1. Заява про участь у довільній формі;  2. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю; 3. Витяг з трудової книжки (за наявності). Документи подаються за адресою:  Київ, вул. Л.Первомайського, 5-в велика концертна студія Будинку звукозапису «Українського радіо» або на електронну пошту: nrcuorchestra@nrcu.gov.ua

Фото: Facebook-сторінці Симфонічного оркестру «Українського радіо»

comments powered by Disqus