За рік на каналах «Українському радіо» відбулося переформатування та укрупнення програм. ІНФОГРАФІКА

«Головне – в нас відбулося укрупнення програм, і в наступному сезоні буде подальше укрупнення. Перший канал запустив 37 програм, Другий – 16 і Третій – 21-ну», – сказав Дмитро Хоркін в інтерв’ю сайту «Суспільне. Детектор медіа».

За його словами, філія «Українське радіо» як правонаступник Національної радіокомпанії України мало понад 1200 посад, із них були зайняті реально працюючими людьми 1070, враховуючи творчі колективи Українського радіо, Будинок звукозапису. «Зараз у нас 420 людей в дирекції «Українського радіо» й окремо оркестри і хор радіо. Скорочувалися у нас переважно ті, хто мав дублюючі функції», – зазначив генеральний продюсер.

Для збільшення зображення клікніть на нього

Наразі всі керівники каналів радіо змінені. Перший канал Українського радіо очолив Юрій Табаченко, Другий канал «Промінь» – Максим Яковенко, Третій канал «Культура» – Ірина Славінська.

«Тепер у нас чітка структура: генеральний продюсер радіо, якому підпорядкована дирекція «Українське радіо», в ній — керівники каналів, з яких можна все спитати. Не розмита структура, в якій невідомо, хто і за що відповідає. Є окремо творчо-виробниче об’єднання «Музика», у якому є два структурні підрозділи – власне Будинок звукозапису і як приміщення, і як концертно-студійний комплекс, та творче об’єднання колективів «Музика», яке очолює художній керівник Володимир Шейко, який суміщає цю посаду з посадою диригента, художнього керівника симфонічного оркестру. Також ТО «Радіопродакшн», який входить до дирекції «Українське радіо», його очолює фахівець із радіомовлення Андрій Ходос. Він відповідає за центральну апаратну Українського радіо, технічне забезпечення радіомовлення, комп’ютери тощо», – розповів Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, три канали «Українського радіо» розпочали мовлення у цифровому форматі.

На початку березня 2018 року Суспільне запустило сайт та цілодобове радіо «:Казки», для якого твори начитали Жадан, Хливнюк і Галаневич.

Фото: Світлани Григоренко

comments powered by Disqus