Як працює «Громадське радіо»

З 1 грудня в онлайні та на хвилі 107 FM команда «Громадського радіо» спільно з радіо «Європа Плюс» проводять марафон, присвячений подіям Євромайдану. 

Роботу на «Громадського радіо» журналісти (а їх сьогодні у команді «майже 15», за словами Андрія Куликова) вважають своєю громадянською позицією та святим обов'язком.

«Все робиться на ентузіазмі та героїзмі кількох навіжених, яким в принципі є чим займатися в житті», – каже Юрій Макаров, котрий також має на Громадському свій подкаст.

1-го грудня радіо «Європа плюс», що мовить на 107 FM, звернулось до команди «Громадського радіо» із ініціативою спільними силами проводити марафон «Євромайдан онлайн».

На початку грудня вперше за 8 років сів у прямий ефір й відомий український правозахисник Максим Буткевич, що також у різні роки працював кореспондентом та редактором у ньюз-румах на СТБ, «1+1», «Інтері», в українській секції Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі у Лондоні.

«Мовлення відбувається, як вказуємо в ефірі, з маленької студії у центрі столиці - "Радіобару" на вулиці Шота Руставелі, 12. "Радіобар" – це, і справді, просто бар. У таких дивних умовах я не працював навіть з намету посеред чистого поля, де стояв табір протестувальників неподалік шотландського Ґленіґлз (там був лише текстовий апдейт Індимедії за чудовим Інтернет-каналом, який з нічого зробили диво-айтішні протестувальні інженери). У барі є базова студія. Настільки базова, що туди неможливо включитися навіть з телефону. Тому нам залишається лише запрошувати гостей наживо - і спасибі велике, що вони приходять», – написав сьогодні у своєму фейсбуку Максим.

Джерело: ВідеоТеКа

comments powered by Disqus