«Українське радіо» запустило щоденні англомовні програми, які виходять в Україні та США

Про це у себе на сторінці у Facebook повідомив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

На «Українському радіо» розраховують, що в Україні ці програми слухатимуть іноземці, які проживають на території країни, туристи та ті, хто вивчає англійську.

Зважаючи на те, що час для прослуховування на першому каналі «Українського радіо» дуже ранній – 05:10, УР радить слухати програми у соціальних мережах та подкастах на сайті «Українського радіо». Для цього УР створив спеціальну сторінку у Facebook «UA:radio - англійська редакція Українського радіо».

«Ці передачі якраз звучатимуть у вечірній час для тих наших співвітчизників, хто живе і працює в Америці. За соціологічними даними з 950 000 діапорян у США лише 15% користуються українською мовою. Тому їм теж будуть при нагоді такі короткі радіопередачі англійською мовою. Також нині в Україні 2/3 населення хотіли б вивчати (або вивчають) англійську мову. Прослуховування таких програм з хорошими голосами англомовних дикторів допоможе і англійську підтягнути, і при цьому залишатись в курсі подій», – зазначив Дмитро Хоркін.

Він додав, що в англійській редакції «Українського радіо» працює лише четверо журналістів, які готують щоденні суспільно-політичні та культурологічні передачі.

Нагадаємл, у жовтні 2017 року радіо «Культура» почало мовити на американському радіо Ukie Drive.

Додамо, 12 листопада нове скетч-шоу «Лайфхак українською», яке з початку жовтня виходить на телеканалі «UA: Перший», стартувало в ефірі першого каналу «Українське радіо». Програму також можна почути в ефірі україномовних радіостанцій у кількох містах США.

comments powered by Disqus