«Українське радіо» запрошує взяти участь у створенні радіовистав разом з британським радіорежисером

Про це йдеться на сайті suspilne.media. Майстерня Метта Томпсона триватиме протягом 27-29 листопада 2018 року з 10:00 до 17:30 у Будинку звукозапису (вул. Первомайського 5-б, м. Кловська).

Під час майстерні будуть розглянуті такі теми, як:

  • робота з авторами
  • кастинг акторів
  • організація репетицій
  • акторський етикет
  • режисура
  • планування бюджету
  • підбір музики
  • створення звукових ефектів, міксування записів тощо.

На учасників чекають практичні вправи та робота з реальними акторами, задіяними в постановці п’єси-переможця конкурсу «Радіодрама UA/UK».

Майстерня буде корисна радіорежисерам та продюсерам, які працювали чи хотіли би працювати з жанром радіодрами у майбутньому.

Під час заходу передбачено послідовний переклад із англійської мови.

Щоб взяти участь у майстерні, необхідно надіслати резюме та коротке обґрунтування (до 500 слів українською мовою) того, як ви використаєте здобуті навички у своїй подальшій роботі, на адресу: literature@britishcouncil.org.ua до 30 вересня 2018 року (включно). Відібрані заявники отримають підтвердження щодо своєї участі в майстерні не пізніше 19 жовтня 2018 року.

Метт – радіорежисер та продюсер з величезним досвідом. Він працював з акторами на вулиці, на природі та у висококласних студіях. Його мета – створити реалістичний всесвіт за допомогою акторської гри та звукових маніпуляцій. Метт працює у британської продакшен-компанії Rockethouse. Її слоган – «Несподіване і красиве радіо». Заснована в 1998 році, компанія постачає вишуканий контент для ВВС, спеціалізуючись на унікальних документальних творах та драмах для радіо UK National та BBC World Service. Rockethouse також співпрацює з Amazon audible, для якого компанія створює звуковий супровід для довготривалих аудіодрам («Книга Джунглів» та «Різдвяна пісня») та для комп’ютерних ігор.

Нагадаємо, спільний британсько-український конкурс «Радіодрама UA/UK», який покликаний сприяти розвитку жанру радіодрами в Україні, оголосив у вересні фіналістів.

comments powered by Disqus