«Українське радіо» шукає бренд-войс

Про це написала у Facebook головний редактор радіо «Промінь» Вікторія Польченко.

«З чіткою впевненою дикцією, з умінням "програвати" тексти. Без цикання, акання і ковтання закінчень. З гарантованим запасом повітря у легенях і умінням володіти як своїм голосом, так і увагою слухачів. Знання української – обов'язкова опція», – зазначила вона.

Вимоги до кандидатів:
- поставлений, красивий, голос
- бездоганна українська мова
- вільне володіння голосом, вміння озвучувати тексти у різних стилях
- володіння акторськими навичками, досвід роботи в театрі будуть додатковими перевагами.

Резюме і демо-записи надсилати на адресу: castingradioua@gmail.com.

«Для мене принципово, щоб на такі іміджеві і добреоплачувані позиції приходили талановиті люди не через протекції і зв'язки, а через кастинги», – додав генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

«Бренд-войс не зможе вести програми та озвучувати рекламу на "Українському радіо", а також бути голосом інших медіа. Бренд-войс – фірмовий голос хвилі. Цим голосом звучать всі анонси передач, промо-ролики тощо. Тому, думаю, є сенс записати 2-3 невеличкі демки голосу, що, скажімо, оголошує наступні програми, що будуть в ефірі ("за 10 хвили звучить програма ... а після неї о 20.30 програма ..."); може привітання з новим роком, чи іншим святом (на кшталт "Українське радіо вітає всіх слухачів з Днем Конституції")», – пояснив ведучий програм «Українського радіо» Андрій Любіч

Нагадаємо, 1 червня 2017 року голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія представив колективу «Українського радіо» генерального продюсера Дмитра Хоркіна. Він відповідає за контент на трьох радіоканалах – «Українське радіо» (перший канал Суспільного радіо), «Промінь» (другий канал) і «Культура» (третій канал). З 4 вересня на «Українському радіо» відбудуться зміни у контенті. 

Дмитро Хоркін повідомив, що з вересня стартуватиме перший медіасезон Суспільного радіо разом з обласними редакціями радіо. Ідеї спільних проектів можна надсилати на електронну пошту castingradioua@gmail.com.

comments powered by Disqus