«Українське радіо» почали рекламувати на громадському транспорті у найбільших містах України

Про промо-кампанію Суспільного радіо на транспорті написав у себе на сторінці у Фейсбуку генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

Перші автобуси та тролейбуси вийши на рейс з рекламою «Українського радіо» у Києві, на черзі – Львів та Дніпро, прокоментувала директорка департаменту зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Вікторія Сидоренко. 

Фінансову підтримку кампанії надав Офіс Ради Європи в Україні, зазначив генпродюсер.

«Від себе скажу, що зростання на 67 % аудиторії Першого каналу Суспільного радіо – "Українського радіо" – відбулось за перший рік лише завдяки якісній зміні контенту, на жаль, без промо-кампаній. І ось тепер ми можемо залучити нову аудиторію у великих містах: автомобілістів, пасажирів, просто перехожих, які раніше, можливо, і не слухали нас. Така кампанія спрямована на залучення нової аудиторії та впізнаваність бренда», – написав пан Хоркін.

Ідею реалізували через рік. З рекламою не поспішали, оскільки мали переконатися оновлене радіо справді подобається слухачам.

«Я мусив переконатись, що оновлене радіо і справді має чітку тенденцію до зростання аудиторії та подобається слухачам, а вже потім щось промотувати. Досвід кількох оновлених і перейменових радіостанцій за цей рік показав небезпеку розчарування аудиторії: реклами багато, люди вмикають, але, якщо їм не сподобалось, вони так і запам'ятають: поганеньке радіо. Так от тепер мені не соромно за "Українське радіо"», – розповів Дмитро Хоркін.  

Нагадаємо, тижневе охоплення «Українського радіо» зросло на 67 %  за 9 місяців. «Українське радіо» долучилося до національного дослідження аудиторії радіо, що проводиться на замовлення міжгалузевого індустріального об`єднання «Радіокомітет» дослідницькою компанією Кantar TNS в Україні.

Фото Світлани Мялик

comments powered by Disqus