Івано-Франківська філія НТКУ отримала частоти у Верховині та Косові, радіо «Гуцульська столиця» – у Верховині

Переможцем на частоті 101,7 МГц у смт Верховина Івано-Франківської області (обсяг мовлення – 12 годин на добу) стала Національна телекомпанія України, а саме радіостанція «Карпати ФМ» Івано-Франківської філії НТКУ «Карпати». Іншими 12 годинами мовлення на цій частоті володіє «Українське радіо» Національної телекомпанії України.

Ще одна частота у Верховині – 107,4 МГц (обсяг мовлення – 24 години на добу) – дісталася місцевій редакції Верховинського районного комунального радіомовлення «Вісті Верховини», яка мовитиме з позивним «Гуцульська столиця». Ця частота була нещодавно прорахована «Українським державним центром радіочастот» за запитом «Вістей Верховини».

Частота 100,6 МГц у місті Косові Івано-Франківської області (обсяг мовлення – 12 години на добу) дісталася теж радіостанції «Карпати ФМ» Івано-Франківської філії НТКУ «Карпати», яка вже володіє іншими 12 годинами мовлення на цій частоті.

Переможці конкурсу були єдиними претендентами на ці частоти.

А от на частоту УКХ-діапазону 71,96 МГц у с. Солобківцях Хмельницької області (обсяг мовлення – 24 години на добу) знову не виявилося претендентів. Тому Нацрада вирішила припинити проведення конкурс на цю частоту.

Нагадаємо, що рішення про оголошення конкурсу Нацрада ухвалила 28 квітня. Конкурс було оголошено 6 травня.

На конкурсі на радіочастоти 31 березня Нацрада віддала дві ФМ-частоти у Верховині та Косові Івано-Франківської області ТРК «РАІ» з Івано-Франківщині. У відповідь РАІ згодом відмовилася від двох частот у цих населених пунктах, які ділила навпіл з НТКУ та її Івано-Франківською філією. На тому ж конкурсі не виявилося претендентів на частоту в Солобківцях.

comments powered by Disqus