«Українське радіо. Буковина» запускає прямоефірний спецпроєкт «Буковинці на карантині» з дзвінками у студію

Програму вироблятиме команда радіо, вона виходитиме у часовому відрізку 12:20-12:46 і паралельно транслюватиметься на всіх платформах філії.  Наразі у цей час виходить в ефірі радіо і телеканалу РадіоДень "Прайм-тайм». Мета проєкту – максимально залучити слухачів Суспільного до діалогу. Про це повідомив сайт «UA: Буковина».

Продюсер філії Суспільного Буковини Максим Волошин зазначив, що з початком карантину кількість телефонних дзвінків та повідомлень у вайбер до студії «Українського радіо. Буковина» зросла в рази.

«Люди перебувають у стресі, а тому емоційною розрядкою є діалог та можливість дізнатися свіжу і достовірну інформацію. Тож цей спецпроєкт — це вимога часу. Ми, як суспільний мовник, у такій непростій ситуації в Україні маємо бути майданчиком з надійною інформацією, і ми це робимо», — сказав він.

За словами лінійного продюсера «Українське радіо. Буковина» Павла Тодоровича, проєкт запускають для того, щоб якомога більше людей долучалося до обговорення спільних проблем, пов’язаних із карантином.

«Це буде пряма комунікація із буковинцями, адже люди зможуть розповідати і про своє дозвілля, і про проблеми (наприклад, вимушена відпустка чи звільнення), а також про те, як загалом карантин впливає на їхнє повсякденне життя», – додав він.

Особливістю спецпроєкту є рубрика «коментар у фахівця». Це означає, що важливі питання, озвучені буковинцями в ефірі, журналісти передаватимуть експертам, які зможуть через деякий час відповісти в записі. Отже, радіо стане таким собі комунікаційним каналом між буковинцями та експертами.

Також на «Українському радіо. Буковина» відновлює свою роботу румуномовний відрізок, що сприятиме кращому інформуванню румуномовного населення краю.

Зважаючи на швидке поширення COVID-19 на Буковині, команда «UA: Буковини» заснувала спільноту «Буковинці на карантині» у Facebook, з метою активізації діалогу між буковинцями та для поширення достовірної інформації про карантин на одній комунікаційній платформі. Ця спільнота стане дискусійним майданчиком і радійні ведучі саме тут будуть отримувати частину повідомлень від користувачів.

Нагадаємо, 27 березня 2020 року на радіо «Культура» стартувало годинне токшоу «На карантині», ведучою якого стала Ірина Славінська. Програма виходить о 10:00 одразу після випуску новин.

Як повідомляв сайт «Детектор медіа», з 26 березня 2020 року щосереди о 19:10 в ефірі «Українського радіо»  виходить авторський спецпроєкт Світлани Мялик «Здорова політика».

31 березня о 19:10 на першому каналі Суспільного радіо «Українське радіо» стартував проєкт «Після карантину» з Наталею Соколенко.

Фото: скріншот програми РадіоДень "Прайм-тайм», замість якої запусять новий проєкт

comments powered by Disqus