«UA: Українське радіо» працюватиме у виїзній студії з одного з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі

У виїзній студії працюватимуть Олександр Куцак і Володимир Пищик, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

Ведучі протягом дня спілкуватимуться з експертами, дрібними та середніми фермерами. Більшість із записаних інтерв’ю можна буде послухати в програмі «Колос. Аграрний щоденник», що виходить щодня о 6:30 на першому каналі «UA: Українське радіо».

О 15:15 протягом години буде пряме включення із виставки. У виїзній студії обговорять інвестиційний потенціал Південної України, порушать питання логістики, зрошення, садівництва, виноробства, рибальства, а також діджиталізації сільського господарства.

«Незважаючи на те, що прямі включення нашої виїзної студії будуть протягом години, ми розпочнемо нашу роботу від самого ранку й будемо спілкуватися із фахівцями аграрного сектору та представниками ОТГ. Захід триває три дні і є одним із найбільшим у Східній Європі та передбачає понад п’ять тисяч відвідувачів. І це хороша можливість для наших слухачів отримати інформацію про передові технології і досвід безпосередньо від спікерів цього форуму. Експерти нашої студії також розкажуть, як децентралізація вплине на аграрний сектор», — сказав ведучий виїзної студії Олександр Куцак.

Нагадаємо, канали «UA: Культура» та регіональний суспільний «UA: Одеса» до 21 липня показуватимуть щоденники та фільми з Одеського кінофестивалю. 

comments powered by Disqus