«UA: Перший» проведе в ефірі День «Євробачення» і покаже про шлях України на конкурсі

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

У п’ятницю, 15 травня, о 21:45 «UA: Перший» покаже музично-розважальне шоу «Наші на Євробаченні» — про шлях України на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Вестиме шоу Тімур Мірошниченко, який15 років є незмінним коментатором пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні. 

Він нагадає про виступи учасників від України з 2004 до 2018 року та розповість, як життя співаків змінилося після пісенного конкурсу.

У суботу, 16 травня, «UA: Перший» покаже о 12:4516:00 та 21:20 випуски програми «Про що співає Європа», в яких розкажуть біографії виконавців й історії появи пісень, що перемогли в нацвідборах на «Євробачення-2020».

О 17:00 канал транслюватиме фінал «Євробачення-2016» та переможний виступ Джамали з піснею «1944».

О 22:00 «UA: Перший» та радіо «Промінь» наживо транслюватимуть світове шоу «Євробачення: Європо, запали світло» (Eurovision: Europe Shine а Light).  

Ведучі Едсілія РомбліШанталь Янзен і Ян Сміт із концертної зали в Нідерландах без глядачів представлять на 360-градусному LED-екрані 41 учасника конкурсу, зокрема й переможців національного відбору від України — гурт Go-A.

Шоу «Євробачення: Європо, запали світло» зі студії Суспільного коментуватиме ведучий Тімур Мірошниченко.

Учасники разом заспівають хіт Love Shine а Light рок-гурту Katrina and the Waves із «Євробачення-1997».

До музичного шоу долучаться учасники минулих конкурсів «Євробачення», зокрема Майкл Шульте (Німеччина, 2018) акомпануватиме співачці з гурту The Common Linnets Ільзе Деланге (Нідерланди, 2014).

Переможниця 24-го конкурсу «Євробачення-1979» Галі Атарі заспіває свій хіт Hallelujah разом із хором учасників минулих конкурсів «Євробачення». А переможець «Євробачення-2015» Монс Сельмерлев виконає свою пісню Heroes.

Переможниця «Євробачення-2007» Марія Шеріфович у дуеті з переможницею «Євробачення-2018» Netta представлять нову акустичну пісню.

Також на альтернативному шоу переможець «Євробачення-2019» Данкан Лоранс презентує пісню Someone Else.

Організатори «Євробачення: Європо, запали світло» зібрали хор зі справжніх фанів конкурсу й обіцяють ще багато яскравих митей під час ефіру.

Нагадаємо, 14 травня, коли має відбутися другий півфінал конкурсу «Євробачення-2020», Європейська мовна спілка влаштує спеціальне шоу. Перший концерт відбувся 12 травня замість першого півфіналу. В рамках шоу показали виступ Go-A з національного відбору в Україні. 

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Арена в Роттердамі, де у травні мав відбутися конкурс, з 17 квітня приймає пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробачення-2021», яке відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів.

Фото: сайт eurovision.tv

comments powered by Disqus