У квартирі заступника головного редактора «Українського радіо» Світлани Мялик проводять обшук (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Про це вона написала у себе на сторінці у Facebook.

«Друзі, у мене в квартирі обшук. Прокуратура. Пов'язую це з профдіяльністю», – написала вона.  

Вона повідомила, що «шукають флешки, телефони, ноутбук».

«В останній час я почала курувати напрям спецпроектів на Укррадіо. Зокрема, журналістських розслідувань . Останній час мала погрози на свою адресу. Йдеться про тіньові схеми щодо не надходжень коштів до бюджету», – додала вона.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська прокоментувала обшук.«Ти знаєш з чим це пов'язано – і точно не з тобою, і не з твоєю професійною діяльністю!».

Вона запевняє, «що справа по її родичу в прокуратурі».

Олена Гітлянська у коментарі сайту «Суспільне мовлення» повідомила, що цю справу розслідує Генпрокуратура. СБУ лише допомагає.

«Справу веде Генеральна прокуратура щодо її близького родича. СБУ лише супроводжує слідчі дії прокуратури. Ми здійснюємо підтримку слідчих дій Генпрокуратури. Це звичайна практика, дуже часто співробітників СБУ залучають до оперативних дій охоронних органів. Обшук проводять слідчі прокуратури. Ми просто допомагаємо», – сказала речниця СБУ.

У СБУ не пов'язують обшук з професійною діяльністю Світлани Мялик.

«Це точно не пов’язано з нею та її журналістською діяльність. Якщо твій родич журналіст, це не індульгенція, що він може робити кримінальні речі», – наголосила пані Гітлянська. 

У Генеральній прокуратурі назвали причину обшуку в квартирі Світлани Мялик.

«Обшуки не повязані із журналістською діяльністю С.Мялик. Причина – діяльність її родича на посаді співробітника ДФС (Державної фіскальної служби України – Ред).. Буде офіційне повідомлення. І головне – родич-журналіст – не індульгенція для будь-кого», – прокоментувала ситуацію з обшуком прес-секретар Лариса Сарган. 

Нагадаємо, на першому каналі «Українського радіо» виходить два спеціальних проекти Світлани Мялик – «Час реформ», який звучить щоп’ятниці о 15.20 та у повторі щосуботи о 16.08, і «Персона ґрата», який виходить кілька разів на місяць, починаючи з середини вересня.

comments powered by Disqus