ТРК «Буковина» на Meridian Czernowitz працюватиме у виїзній студії та наживо покаже низку подій

meridiancz.com

Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» сказав продюсер Чернівецької філії НСТУ Максим Волошин.

«Meridian Czernowitz – це одна з тих літературних подій, яка яскраво розповідає про Чернівці і Буковину українцям з інших регіонів та іноземним гостям. Суспільний мовник Буковини просто не міг проігнорувати цей фестиваль. Ми вирішили, що залучимо радіо, телебачення та Інтернет-платформи для масштабної прямоефірної розповіді про літературні івенти. 3а час фестивалю ми плануємо провести 6,5 годин прямого ефіру, спецпроект на радіо, телещоденники кожного дня. Цього року ми активно залучили до висвітлення міжнародного фестивалю ТО телерадіопрограм румунською мовою. Очікуємо, що кожен охочий буковинець зможе сповна дізнатися про головну літературну подію Буковини у цьому році», – розповів Максим Волошин.

У 2018 році «UA: Суспільне мовлення» за участі Чернівецької філії – ТРК «Буковина» стало інформаційним партнером заходу, йдеться на сайті suspilne.media.

План заходів висвітлення подій ІХ-го Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz на ТРК «Буковина»:

7 вересня (п’ятниця, стрім у телеефір та на digital-платформи)

Починаючи з 14:10 відбудеться стрім у телеефір та на digital-платформи вуличної студії на Театральній площі Чернівців. Глядачі та слухачі дізнаються про те, як розпочався фестиваль, хто з гостей бере у ньому участь і чого очікувати ще цього дня та у наступні дні фесту.

О 15:00 – пряма трансляція аудіовистави за книгою Христини Венгринюк «Народжуватися і помирати взутими» (Театр вух), яка відбуватиметься в Центральному палаці культури міста Чернівців.

16:00 – прямі включення з фестивалю. Продовжить працювати вулична студія.

8 вересня (субота, стрім на digital-платформи)

11:30 – стрім на digital-платформи вуличної студії біля Літературного целанівського центру. Працюватиме вулична студія.

О 12:30 – розпочнеться стрім на digital-платформи читання віршів Пауля Целана учасниками якого стануть: Петро Рихло, Марк Бєлорусець.

9 вересня (неділя, стрім на digital-платформи)

20:00 – стрім вечірньої студії Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz,, де будуть підбиті підсумки фестивалю, враженнями ділитимуться гості, учасники фестивалю та шанувальники.

О 21:30 розпочнеться стрім музично-поетичного проекту «Літографії» на підтримку однойменного альбому Юрія Андруховича та гурту Karbido (Польща).

Окрім того, плануються спецефіри та прямі включення спільно з колегами із центральної дирекції «Українського радіо», зокрема, в межах проекту «Радіодень» та ранкових шоу на радіо «Культура», повідомила прес-служба НСТУ. Чернівецька філія висвітлюватиме заходи на сторінці у Фейсбуку  ТРК «Буковина», на сайті, радіо та  в прямому ефірі каналу. 

Нагадаємо, команда Чернівецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України протягом серпня-вересня має намір записати спецпроект «Буковина: Казки», в який увійдуть 100 буковинських народних казок, озвучених журналістами радіо та телебачення Суспільного за 100 днів.

comments powered by Disqus