«Тиса FM» розпочала трансляцію шоу Selector Radio мовою оригіналу

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердив продюсер Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Євген Тичина.

Він розповів «Детектору медіа», що «Тиса FM» з грудня 2019 року щонеділі о 16:00 (з повтором по вівторках о 22:00) транслює ангомовну версію шоу Selector Radio, яке веде Джемз Супернова. Шоу транслюється у понад 30 країнах світу. До того «Тиса FM» біля 10 років транслювала україномовну версію.

За словами Євгена Тичини, філія стала ініціатором змін і запропонувала Selector Radio - British Council транслювати шоу з найновішою британською музикою мовою оригіналу.

«Справжнім поціновувачам завжди цікавіше слухати оригінал, а не копію», – сказав пан Тичина.

Він додав, що команда «Тиси FM» хоче, аби слухачі радіостанціх завжди були обізнані у трендах сучасної світової музичної культури.

«Також радіостанція чи не єдина у Східній Європі має право на транcляцію радіошоу Gilles Peterson Worldwide від відомого музичного ґуру та ведучого BBC Radio 6 Music, в якому той збирає актуальну музику з усього світу», – зазначив Євген Тичини на своїй сторінці у Facebook.

Радіо «Тиса FM» мовить цілодобово, його можна слухати онлайн, а також на супутнику Amos та інфоканалі в мережі Компанія Крам,  в Ужгороді на частоті 103.0 МГц.  Онлайн-трансляція зі студії доступна на сайті www.twitch.tv/tysafm та фейсбук-сторінці радіо «Тиса FM» . 

Нагадаємо, наразі шоу Selector Radio українською адаптовує радіо «Промінь». Програма під назвою The Selector виходить в ефірі «Променя» з листопада 2019 року щонеділі о 18:00, повтор програми – по вівторках о 22:00 та четвергах о 00:00. Ведуча – Вікторія Польченко, креативна продюсерка радіостанції. 

До того, з 2010 року, Британська Рада випускала україномовну версію шоу Selector Radio на «Просто Радіо», а потім на «Радіо Аристократи», яку вела Валерія Чачибая. На сьогодні на «Радіо Аристократи», яке не має частот і мовить лише в інтернеті, теж виходить шоу мовою оригіналу. 

Додамо, SelectorRadio – щотижневе двогодинне шоу, яке веде Джемз Супернова, у рамках шоу транслюють найкращу музику з Великої Британії та підтримують нові таланти в понад 30 країнах світу, щотижня об’єднуючи міжнародну спільноту меломанів від Іспанії до Китаю.

Selector Radio включає музику будь-якого гурта, виконавця й будь-якого жанру, якщо це нова й захоплива музика. Це може бути джаз, ґрайм, інді чи електроніка, як і будь-що з-поміж чи з суміші цих жанрів.

Фото: сайт britishcouncil.org.ua

comments powered by Disqus