Симфонічний оркестр та хор Українського радіо відкриють культурний комплекс у Тунісі

«Місто культури» – це туніський культурний комплекс площею 13 га, розташований у центрі міста Туніс. Його будівництво розпочалося у 2003 році. До складу комплексу входять декілька місць для культурних подій, в тому числі оперний зал, національний музей сучасного мистецтва, сучасна бібліотека, національний кіноцентр, національний книжковий центр тощо.

Відкриття  «Міста культури» відбудеться під патронатом президента Тунісу Беджі Каїд Ес-Себсі.

«Це дійсно непересічна подія. Ми горді, що саме українці запросили взяти участь у такій визначній події. Те, що нас запросили, є свідченням того, що Україна – велика держава, яка є багатою своїми людьми… Ці оркестр і хор уже не вперше виступають у Тунісі. Тунісі не брали кота в мішку, а запросили колективи, які мають славу і репутацію», – сказав Надзвичайний та Повноважний Посла України в Тунісі та Лівії Микола Нагорний. Відео з привітанням опубліковане на офіційній сторінці у Facebook Симфонічного оркестру Українського радіо.

Репетиція Заслуженого академічного симфонічного оркестру та Академічного хору Українського радіо у Тунісі 

Як писав сайт «Суспільне мовлення», у липні 2016 року Симфонічний оркестр та академічний хор Українського радіо виступили на двох головних фестивалях Тунісу і дали концерти для 15 тисяч глядачів.

У серпні 2017 року Заслужений академічний симфонічний оркестр «Українського радіо» на чолі з заслуженим діячем мистецтв України, народним артистом України, художнім керівником та головним диригентом, директором Об'єднання художніх колективів «Музика» УР Володимиром Шейком зіграв два концерти у Китай у рамках відзначення 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і Китаєм.

Фото, відео: Facebook-сторінка Симфонічного оркестру Українського радіо.

comments powered by Disqus