Симфонічний оркестр та хор «Українського радіо» урочисто відкрили Cité de la Culture у Тунісі

Подія відбулася за участі перших осіб держави, дипломатичного корпусу, провідних мас-медіа, повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

«Саме Україна і, зокрема, наші творчі колективи, єдині з-поміж інших країн, удостоєні честі стати творчими партнерами та взяти участь у відкритті цього глобального культурного проекту. Приємно радує те, що нас запросило на виступ Міністерство культури Тунісу», – повідомив народний артист України, художній керівник та диригент симфонічного оркестру Українського радіо Володимир Шейко.

Урочисте відкриття Cité de la Culture в Національній опері Тунісу транслювало Національне телебачення Watania 1.

Українських митців привітав надзвичайний і повноважний посол України в Тунісі і Лівії Микола Нагорний.

«Мені надзвичайно приємно, що наші творчі колективи на чолі з туніськими митцями відкрили таку важливу церемонію під патронатом Президента Тунісу Mohamed Beji Caied Essebsi та міністра культури Тунісу Mohamed Zinelabidine. Ми горді з того, що саме нас, українців запросили взяти участь у такій визначній події. Це є свідченням того, що Україна – велика, багата талантами держава. Радує й те, що симфонічний оркестр Українського радіо виступає тут уже не вперше, має славу й авторитет», – підкреслив Микола Нагорний.

«Спільний культурний проект з творчими колективами України й Тунісу пройшов з великим успіхом. Шанована публіка аплодувала чарівній Emira Dakhlia, відомому тенору Amadi Lagha, симфонічному оркестру Українського радіо, хору Українського радіо та оркестру опери Тунісу», – йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

comments powered by Disqus