Сестра Олега Сенцова вестиме програму про політв'язнів і полонених на «Громадському радіо»

Ведучими програми «Звільніть наших рідних» стали: сестра Олега Сенцова Наталя Каплан, брат Євгена Панова Ігор Котелянець, журналістка і ведуча «Громадського радіо» Ірина Ромалійська, повідомляє «Громалське радіо».

«Ми – родичі українських політв’язнів. Наших рідних викрала та ув’язнила Росія. Путінська пропаганда зробила з них «українських фашистів і терористів» – для залякування власного населення. Жертв у пастці стає все більше. Ми боремося за їх свободу», — так описують програму її ведучі.

Програма виходитиме щосереди о 20:00 год. 

«Це повністю волонтерський проект. Якщо ви хочете підтримати Громадське радіо і вихід цієї програми, зробіть свій внесок на Спільнокошті», – додали на радіо.  

Нагадаємо, український режисер, політв'язень в Росії Олег Сенцов надіслав листа із СІЗО Тюмені, в якому повідомив, що його етапують у виправну колонію в Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Два роки тому, 25 серпня 2015 року,  Північно-Кавказький військовий окружний суд РФ визнав українського кінорежисера Олега Сенцова винним в організації терористичного угрупування і засудив його до 20 років колонії суворого режиму. Українському активісту Олександру Кольченку суд присудив 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

comments powered by Disqus