Римма Зюбіна зіграє головну героїню в радіоп'єсі переможця конкурсу «Радіодрама UA/UK» – «Голос» Ірини Борисюк

Facebook

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердила продюсерка творчої групи «Література-Драма» радіо «Культура» Світлана Свиридко-Сєрова.

Радіоп’єса вийде в ефірі «Українського радіо» наприкінці січня 2019 року, зазначила Світлана Свиридко-Сєрова.

«Головна героїня – Римма Зюбіна, донька за п'єсою – Олечка Горбач. Так органічно і по-справжньому зіграли: кілька дублів і вже готовий запис! До речі, за мотивами майстерні Метта Томпсона, шуми кухні, приготування їжі записували відразу у студії: Римма імітувати приготування омлету, наливання соку, частування доньки. Реквізит з кухні Наталі Коломієць. Тепер "звукове слово" за нашим звукорежисером Оленою Єфімчук. Вона ще почаклує... Навіть, колеги телевізійники, які сьогодні працювали разом з нами, знімали для документалки нашу роботу над радіоп'єсою, зачаровано стежили за діями у студії. Для маленької актриси це було дуже відповідально, але вона захоплено підігравала своїй старшій напарниці. Це було чудово. Дякую всім за приємний, насичений позитивно понеділок», – написала у Фейсбуку продюсерка спецпроектів на радіо «Культура».  

Нагадаємо, спільний британсько-український конкурс «Радіодрама UA/UK», який покликаний сприяти розвитку жанру радіодрами в Україні, оголосив у вересні фіналістів. Конкурс «Радіодрама UA/UK» організовано Британською Радою, «Українським радіо» та Мистецьким арсеналом.

У листопаді стало відомо, що переможницею британсько-українського конкурсу «Радіодрама UA/UK» стала літературознавиця, журналістка, викладачка та письменниця Ірина Борисюк. Її п’єса «Голос» зазвучить в ефірі «Українського радіо» у січні 2019 року. Авторка отримає винагороду — 25 тисяч гривень.

comments powered by Disqus