Редакція Zik заборгувала Львівській філії НСТУ за оренду приміщень 860 тисяч – Наталія Степанова

Львівське обласне радіо орендує три поверхи у будинку за 1 гривню, про що укладено відповідний договір.

Наталія Степанова пояснила, що термін дії цього договору спливає 8 серпня 2018 року. Продовжити його надалі на тих само умовах НСТУ не може, оскільки вже не є державним мовником, — тільки взяти в оренду на комерційних умовах. А це своєю чергою означає плату за комунальні послуги в розмірі 600 тис. грн на рік і додатково ще й сама вартість оренди. Окрім цього, частину приміщення (на вул. Високий Замок, 4, де розміщений телецентр Львівської філії НСТУ - Ред.) орендує редакція Zikу, проте не сплачує за це, унаслідок чого заборгувала Львівській філії НСТУ 860 тис. грн без пені та відсотків.

«Багато договорів колишнє керівництво уклало не на користь філії. Наразі НСТУ вивчає ситуацію з цим приміщенням, однак якщо міська влада запропонує винаймати його на комерційній основі — працівникам радіо доведеться переїхати в іншу будівлю», — підсумувала Наталія Степанова.

Працівники Львівського радіо будуть змушені переїхати у телецентр, оскільки оплачувати оренду компанія не зможе.

Імовірна потреба такого переїзду вкрай обурила працівників радіо, які цінують приміщення, як історично-значуще місце, рідне й важливе для всіх, хто пропрацював на Львівському радіо багато років.

Фото: сайт lviv1256.com, tvoemisto.tv

comments powered by Disqus