Ранкове шоу на радіо «Промінь» оновлюється та поповнюється новими рубриками

Відтепер вона виходитиме з 8:00 до 11:00. Раніше «На свіжу голову» можна було почути в прямому ефірі з 09:00 до 12:00.

«Сьогодні стартували я, Ярина Скуратівська, і Олександр Монзолевський. Наступного тижня нашу естафету перебере Ольга Бабчук і Євген Павлюковський. Ми працюємо у тому форматі, який був раніше. Наразі у нас змінюється музичний контент, додається більше рок-музики. Поступово будуть додаватися рубрики. Сьогодні ми стартували з новою рубрикою «Музичні новини», – сказала сайту «Суспільне мовлення» ведуча радіо «Промінь» Ярина  Скуратівська.

«Музичні новини» веде нова ведуча радіо «Промінь» Марія Вовчок, рубрика виходить щодня по буднях о 8:15, триває кілька хвилин. У першому випуску учасником музичних новин був соліст «ДахаБраха» Марко Галаневич, який розповідав про новий кліп.

З початком змін ранкового шоу, на радіо «Промінь» відбулися внутрішні нововвдененя. «З’явилися випускові редактори, які готують нам новини, і гостьові редактори, які займаються пошуком гостей», – зазначила пані Скуратівська.

За її словами, з наступного року програма «На свіжу голову» змінить формат, а також назву.

Нагадаємо, на початку 2017 року радіо «Промінь» запустив оновлену програму «На свіжу голову», яка виходила в ефір із 09:00 до 12:00. 

comments powered by Disqus