Радіо «Пульс FM» мовитиме у селищі Широкому Луганської області

На цій частоті транслюватимуться програми радіо «Пульс FM» колишньої Луганської філії НСТУ, яка об’єдналася з Донецькою в «UA: Донбас».

«Дозвіл видано з  урахуванням Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу, розробленого і затвердженого на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», що був ухвалений 7 грудня 2017 року», – зазначено на сайті Нацради.

Наразі радіо «Пульс FM» мовить цілодобово, в ефір упродовж 24 години виходить контент власного виробництва, лише одна з програм є спільною з радіо «Сводоба». 

Варто зазначити, в липні 2014 року терористи захопили будівлю державної телерадіокомпанії на території Луганська. Телерадіокомпанія змушена була припинити свою діяльність. У 2015 році радіо «Пульс FM» відновило мовлення спочатку в інтернеті, а з червня 2015 року в Старобільську – 100,6 Мгц. 

У 2017 році радіо «Пульс FM» виповнилося 15 років, а Луганському обласному радіо, яке стабільно працює у відрізках на УР-1 – 90 років.

З 18 лютого 2017 року радіо «Пульс FM» філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Луганська регіональна дирекція»  почало мовити на півночі Луганської області  – у містах Біловодську 102,1 МГц і Сватовому 103,5 МГц, селі Зоринівка100,1 МГц і селищі Марківка 102,9 МГц.  Радіо «Пульс» працює у Станиці Луганській на частотах 89,3 МГц та 99,5 МГц. Його чути окупованих територіях: в Луганську, Алчевську, Брянці, Стаханові, Кіровську. Проте російсько-окупаційні війська «глушать» українське мовлення з окупованого Луганська.

Із березня 2017 року в Троїцьку вперше за 20 років розпочало  мовлення музичне FM-радіо «Пульс».

У вересні 2017 року радіо «Пульс FM» колишньої Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії повністю перейшло на українську мову.

Нагадаємо, з 1 червня 2017 року Концерн РРТ здійснює трансляцію Першого каналу «Українського радіо» (НСТУ) на всю територію Донецької і Луганської областей на частоті 873 кГц, з Часового Яру.

comments powered by Disqus