Радіо «Промінь» щотижня запускатиме в ефір найсвіжіші пісні українських музикантів

На почту вересня добірка стартувала зпрем’єри нової пісні «Сумую» Джамали. Музиканти, які брали участь у створенні пісні, вперше її почули безпосередньо в студії радіо «Промінь», повідомляють радійники у Facebook.

Колектив радіо «Промінь» обирає пісні українських музикантів за наступними критеріями: якість музичного контенту, актуальність, професійність, цікавість з музичної точки зору, зазначає прес-служба «Українського радіо».

«"Промінь" завжди був флагманом в україномовному пісенному середовищі. Вже більше як п’ятдесят років, ми є відкривачами нових імен невідомої української музики», –  сказала креативна директорка радіо «Промінь» Вікторія Польченко.

За її словами, співробітники «Променя» вміють розрізняти музику, яка зроблена якісно та професійно. «Промінь» отримує найсвіжіші двома шляхами: особисто від музикантів, які переважно є друзями радіо, або ж редактори відстежують музичний простір і відбирають на власний розсуд якісну українську музику.

Окрім радіоефіру, «Промінь рекомендує» можна слухати на офіційній сторінці радіостанції в SoundCloud - https://soundcloud.com/radioprominua/sets/rado-promn-rekomendu та в соцмережі - https://www.facebook.com/prominfm/.  Музиканти, які бажають, щоб їхні пісні були в ротації в програмі «Промінь Рекомендує» можуть надсилати треки  на пошту prominmusic@gmail.com

Нагадаємо, навесніпокриття «Променя» в ФМ-діапазоні розшириться до 8 частот. 31 серпня «Промінь» отримав 1 ФМ-частоту у місті Токмак (Запорізька обл.),  й це було його єдина заявка.

comments powered by Disqus