Радіо «Промінь» підготував святкову програму до Нового року та Різдва

На радіо стартує проект «Все збудеться», оновлений чарт «Re:активні історії» та оновлений проект «На свіжу голову», про це йдеться на сайті «Українського радіо».

«У нас стартує проект "Все збудеться". Слухачі матимуть змогу почути святкові привітання від відомих музикантів і гуртів "Без обмежень", ТНМК, VivienneMort, MamaRika, Фіолет, Настязникає,  Morcheeba, Нумер 482, Мотор’ролла, The ВЙО, DZIDZIO, Арсен Мірзоян, Тартак , Zapaska, Гудімов, Тарабарова, Юркеш та інші», – сказав шеф-редактор радіо «Промінь» Максим Яковенко.

П’ять разів на тиждень у прямому ефірі на радіо «Промінь» з 11:00 до 12:00 – чарт «Re:актив» від Києва й до Львова, від Рівного й до Херсона – професійно й відверто, від душі і з гумором.

У «Re:активі» (мабуть, уперше в історії радіочартів) можна почути академічних рецензентів, класичних виконавців і консерваторських викладачів – вони аналізують популярні пісні за суворими законами класики. Одним із провідних експертів програми є Віра Дужак – шеф-редактор Kyiv Music Labs.

Слухачі не тільки можуть стежити за тим, як аналізують професіонали. Із центру столиці є можливість дізнатися, які пісні є нині популярними в Івано-Франківську або Житомирі, Ужгороді чи Полтаві – аби картина музичних уподобань мешканців нашої країни здобула масштаб і якомога більше яскравих фарб.

Ексклюзив чарту – «Re:активні історії» артистів про свої пісні, цікаві подробиці створення, аранжування, запису. 5 днів – 5 історій – 5 відкриттів уже зробили дует «Анна-Марія» з синглом «Долонями» та «Pianoбой» із «Полуничним небом».

«Аби справді полюбити цю зиму, треба якомога більше дізнатися про неї. Цього разу ми з’ясували, що зима зовсім непогана, тим більше якщо подивитися на людей: у святкові дні усі ми стаємо гучнішими, щедрішими», – сказала креативна продюсерка «Українського радіо» Вікторія Польченко.  

Як повідомили на УР, проект «На свіжу голову»  – ще один оновлений формат програми від радіо «Промінь». Упродовж трьох годин звучатиме ще більше пісень і ще більше тем обговорюватимуть ведучі програми. Інформаційно-музичне ранкове шоу розповідатиме про актуальні події – від політики до спорту. Все, про що варто знати у програмі «На свіжу голову» – від понеділка до п’ятниці з 9:00 до 12:00.

А ще на радіо «Промінь» – різдвяний пакет джинглів: «Найтепліші зимові свята», «Різдво в родинному колі», «У колі друзів», «Різдво – тепле зимове свято». 

Нагадаємо, 6 листопада 2017 року на радіо «Промінь» по буднях з 11:00 до 12:00 стартував чарт популярної музики – «Re:актив».

comments powered by Disqus