Радіо «Промінь» на свій день народження проведе 10-годинний марафон у прямому ефірі

Початок марафону під слоганом «Твоя радіостанція» о 12:00. В ефірі прозвучать 22 таких інтерв'ю. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Для марафону українські музиканти уже записали свої привітання. Також зірки розповіли цікаві історії з життя, пов'язані з радіо «Промінь.  

Марафон міститиме кілька ефірних блоків.

  • З 12:00 до 14:00 у студії працюватиме ведуча Галина Бабій. Тема ефіру — радіо «Промінь» у часи зародження українського шоу-бізнесу. Слухачі почують справжній раритет — запис Тіни Кароль періоду її навчання в музичній школі, який її викладачка принесла тоді на радіо «Промінь».
  • З 14:00 до 16:00 — ефір Ярини Скуратівської і Ольги Бабчук. Слухачі почують найцікавіші історії радіо «Промінь» від кінця 1990-х до 2014 року.
  • З 16:00 до 18:00 у студії працюватиме Дмитро Захарченко. Він розкаже про залаштунки сучасного радіо «Промінь». Гостями стануть Майкл Щур, автори стендап-радіошоу «Гомін Аут», авторка програми «Антологія. Український альбом» Світлана Берестовська та інші.
  • З 18:00 до 22:00 — вечірка на замовлення. Ведучі — Лесь Мирний і Олександра Франко. Свої замовлення можна зробити на фейсбук-сторінці UA: Радіо Промінь.

Нагадаємо, радіо «Промінь» створили 22 квітня 1965 року. Це перша радіостанція, яка запропонувала слухачам долучатися до розмов у прямому ефірі, вела власний музичний хіт-парад та багато іншого. Нині 95% пісень в ефірі — українською мовою. 

Радіо «Промінь» можна слухати в FM-діапазоні, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку suspilne.radio.

Додамо, у 2019 року на день народження «Променя» упродовж 10-ти годин 10 виконавців і гуртів в ефірній студії радіо зіграли наживо акустичні версії своїх пісень, а також по-дружньому та досить відверто поговорили з ведучими. 

comments powered by Disqus