Радіо «Лтава» запустило прямі трансляції власного контенту

Про це повідомила прес-служба телерадіоканалу «Лтава».

Завдяки встановленій у студії веб-камері можна не лише  слухати програми радіо, а й побачити ведучих та гостей у прямому ефірі, ставити їм запитання та долучатися до обговорення у коментарях.

«Фейсбук-трансляція, окрім того, що розширює аудиторію, відкриває нові можливості для комунікації зі слухачами. Це робить програми інтерактивнішими і цікавішими», – розповів ведучий програм Дмитро Канюка.
 
Для збільшення аудиторії слухачів радіо «Лтава» почало працювати на платформі онлайн сервісу зі стримінгу музики та подкастів –  Mixcloud. Відтепер ті, у кого є доступ до всесвітньої мережі, зможуть почути програми радіо з будь-якої точки земної кулі, слухати їх в дорозі зі смартфону чи на робочому комп’ютері. Сервіс надає можливість завантажити програми, які вас зацікавили, щоб прослухати їх пізніше, навіть без інтернет-з’єднання. Для цього достатньо зайти на сайт платформи Mixcloud чи встановити відповідний додаток на власному гаджеті.

«Ми намагаємось йти в ногу з часом. Наші програми ми зберігаємо на сервісі Mixcloud. Це дає можливість будь-якій людині зайти на цю платформу, відкрити програму, яка його зацікавить і прослухати її в зручний для себе час, переслати її друзям, обмінятися враженнями», – зазначив головний продюсер програм радіо «Лтава» Володимир Голубничий.

Радіо «Лтава» щодня  веде мовлення із «Українським радіо» на одних частотах. Загальна тривалість ефіру – більше трьох годин на добу.

Нагадаємо, радіостанції філій НСТУ практикують встановлення веб-камер у студії. У студії радіостанції «Тиса FM» Закарпатської філії НСТУ  працює веб-камера, де можна дивитися, що відбувається. 

comments powered by Disqus