Радіо «Культура» наживо транслюватиме концерт Тріо бандуристок Українського радіо

Концерт відбудеться у рамках циклу «Радіо "Культура" проедставляє» в Будинку звукозапису (вул. Леоніда Первомайського, 5-Б). В ефірі на радіо його можна почути з 19:00 до 20:30, повідомило «Українське радіо»

«Задум був такий: зібрати друзів і створити загальний концерт із творів різних жанрів, різного напрямку, які об’єднує бандура. Тому, в основі будуть виконавці на бандурі. Маємо на меті показати бандуру не просто як архаїчний інструмент, а як сучасний, з різними можливостями. Друга назва концерту – "Від фольку – до року". Тобто, тріо бандуристок Українського радіо будуть співати під бандуру як і традиційні українські народні пісні, так і авторські. Звучатимуть акапельні номери, без бандур, але в супроводі Академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо (художній керівник і диригент Михайло Пікульський). Однією з родзинок концерту – участь інструменталіста Івана Ткаленка. Він грає на електробандурі. Сам її створив, розробив звуковидобування, сам пише музику», – розповіла музикознавець й ведуча концерту Надія Радкевич.

У концерті візьмуть участь вокалісти, квартет «Лабіринт», Національна академічна капела бандуристів імені Георгія Майбороди. Вони представлять блок історичних стрілецьких пісень. 

Завершить концерт літературно-музична композиція «О, Україно, о, рідна Ненько», яку представлять Герой України, народний артист України Анатолій Паламаренко та Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

comments powered by Disqus