Олена Зелінченко на «Українському радіо» щодня розповідатиме «Про Євробачення. Хто наступний?»

Олена Зелінченко розповідатиме про учасників національного відбору на міжнародний конкурс «Євробачення-2018», чим вони вражатимуть публіку, що готові, в разі перемоги, показати Європі, який меседж вкладають у свої пісні, повідомляє прес-служба «Українського радіо».

«Участь у національному відборі – це прекрасна можливість для виконавців презентувати свою творчість широкому загалу. Якщо подивитися на список учасників, то чимало імен у ньому – маловідомі. Попри те, що за плечима в кожного з них – різні проекти, талант-шоу, концертні виступи… Але ж не кожен із нас уважно відстежує всі ці події. Відтак, цікаво саме на такому рівні подивитися, які тенденції зараз в українській музиці, що виконують зовсім молоді і як змінюються досвідчені виконавці. Звісно, квиток на Євробачення – це шанс для музиканта вийти на міжнародний рівень, а для нас – вкотре стиснути кулаки за перемогу представника своєї країни» - зазначила Олена Зелінченко.

У спецпроекті «Про Євробачення. Хто наступний?» будуть інтерв'ю, бліц-опитування, вокальні фрагменти і багато цікавих фактів.

Нагадаємо, у нацвідборі-2018 заплановано два півфінали (10 і 17 лютого), в кожному з яких виступатимуть по 9 виконавців. У фінал, який відбудеться 24 лютого, пройдуть 6 учасників. Переможець нацвідбору представить Україну на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Лісабоні (Португалія) з тією ж піснею, з якою він брав участь у відборі.

Телевізійна зйомка Національного відбору пройде в столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37.

У 2018 році СТБ та «UA:Перший» утретє спільно проведуть і одночасно транслюватимуть національний відбір учасника від України на «Євробачення». Музичним продюсером нацвідбору став український продюсер та композитор Руслан Квінта, членами журі – ДжамалаАндрій Данилко,  Євген Філатов, ведучим прямих ефірів – Сергій Притула

Як писав сайт «Суспільне мовлення», телеканал СТБ разом із суспільним мовником «UA:Перший» транслюватиме міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» у Лісабоні (Португалія).

Фото: Facebook-сторінка Олени Зелінченко

comments powered by Disqus