НТКУ розширить радіомовлення в зоні АТО

НТКУ отримала дозволи на радіомовлення на таких частотах: 103,6 МГц у селі Бахмутівка Новоайдарського району, 89,3 МГц у селищі Станиця Луганська, 102,5 МГц у місті Попасній, 101,9 МГц у селищі Білолуцьку, 102,1 МГц у селищі Біловодську, 102,9 МГц у селищі Марківці, 100,1 МГц у селі Зоринівці, 103,5 МГц у місті Сватовому, 102,1 МГц у селищі Троїцькому.

Зауважимо, що 30 травня на частоті 89,3 МГц у Станиці Луганській уже розпочало мовлення радіо «Пульс» Луганської регіональної дирекції НТКУ.

За підрахунками Нацради, загалом НТКУ має дозволи на тимчасове мовлення на території проведення антитерористичної операції з використанням 13 частотних присвоєнь для теле- і радіомовлення у Донецькій області  і 15 частотних присвоєнь для теле- і радіомовлення в Луганській області.

Нагадаємо, що у квітні Нацрада надала дозволи НТКУ на тимчасове мовлення телеканалу «UA: Перший» у місті Кураховому Донецької області та селищі Білолуцьку Луганської області, а також «Громадському радіо» в місті Краматорську Донецької області.

У березні Нацрада надала дозволи НТКУ на тимчасове мовлення радіостанції «Голос Донбасу» в містах Лисичанськ і Щастя Луганської області.

У лютому Нацрада надала дозвіл НТКУ на тимчасове мовлення радіостанції «Голос Донбасу» в місті Краматорську Донецькій області.

comments powered by Disqus