Наталка Соколенко вестиме на «Українському радіо» спецпроект про корупцію «Коло доброчесності»

Щосереди о 18:20 вона працюватиме у прямому ефірі, йдеться на сайті УР.

«Назва проекту має декілька смислових навантажень: "коло доброчесності" - це поняття, яке описується у світовому бестселері письменників Дарона Аджемоґлу і Джеймса Робінсона "Чому нації занепадають: походження влади, багатства і бідності», що означає рівність перед  законом. Також «доброчесність" - це поняття, яке протиставляється корупції. А коло - має ще й такі значення, як близько, поруч», – пояснила ведуча спецпроекту Наталка Соколенко.

Генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін додав, що хотів, щоб на УР-1 були журналістські розслідування. «Але такий жанр не притаманний для радіо, він краще сприймається з візуалізацією. Проте все-одно ми не стоятимемо осторонь. Усі резонансні і скандальні корупційні теми звучатимуть у нашому спецпроекті. Крім того, радіо у прямому ефірі даватиме змогу пересічним людям поставити питання. Це додасть програмі інтерактиву», – сказав він.

Редакційна група обиратиме найрезонанснішу корупційну тему тижня, це може бути судовий процес над чиновником, викриття корупціонера, хабарництво, махінації в державних закупівлях, зловживання службовим становищем задля отримання власної вигоди посадовцями, політичний та службовий непотизм, й ставитиме до кожної теми три ключові питання: які були передумови для вчинення корупційного злочину, який розголос у суспільстві має ця тема й чи були подібні випадки раніше, а також що і кому варто зробити для запобігання потенційних корупційних злочинів, повідомляє «Українське радіо».

«Для України питання викорінення корупції - питання збереження самої держави і народу. Це не питання естетики, вибору політичного стилю, економічної ефективності. Якщо ми не поборемо корупцію, не збудуємо коло доброчесності, ми втратимо все, бо продажні політики продадуть і саму державу. Тим більше, покупець є. Я переконана, що у кожного свідомого громадянина має бути нульова толерантність до корупції, в нашій ситуації - це інстинкт самозбереження», – підкреслила Наталка Соколенко.

Кожен випуск супроводжуватиме анонс у форму timeline. Він буде розміщений на сайті Українського радіо та у соцмережах – Фейсбук і Твітер. Слухачі не лише чутимуть програму, але й візуально запам’ятають її хронологію, основні події, героїв, суми, про які йтиметься у випуску.

Нагадаємо, на першому каналі «Українського радіо» виходить два спеціальних проекти Світлани Мялик – «Час реформ», який звучать щоп’ятниці о 15.20 та у повторі щосуботи о 16.08, і «Персона ґрата», який виходитиме кілька разів на місяць, починаючи з середини вересня.

Фото з Facebook-сторінки Наталки Соколенко

comments powered by Disqus