На «Українському радіо» виходитиме мовна програма «Чорним по білому» з Ніною Жежерою та Яриною Скуратівською

Ведучими програми про основи української мови, які подаватимуться в ігровій формі, стануть Ярина Скуратівська та Ніна Жежера. «Чорним по білому» виходитиме щосуботиз 14:10 по 15.00, йдеться на сайті «Українського радіо».

«В основі програми унікальний формат – мовна гра зі слухачами в прямому ефірі. У такій ігровій формі ми разом з Ніною Жежерою подаватимемо інформацію щодо основ української лексики, фразеології, стилістики української мови та її діалектів. Переможці мовної гри не залишаться без подарунків. Варто зазначити, що аналогів такої програми-гри на українському радіоринку не існує», – сказала ведуча програми «Чорним по білому» Ярина Скуратівська.

Окрім того, програма «Чорним по білому» пропонує долучитись і до розмов із гостями студії, які розповідатимуть про свій досвід переходу на українську, свої програми та ініціативи підтримки української мови або ж про свій внесок у розвиток і популяризацію української мови.

Серед тем лунатимуть дискусійні питання, на кшталт, ролі вчителя і учня, позитивної дискримінації, ненормативної лексики, психо, соціо і політичної лінгвістики.

«Ми принципово відмовились від формату повчань, навчань і обмежень, таких як, "так правильно" або "так треба". Краще навчатись граючись», –  вважає Ярина Скуратівська.

Ніна Жежера додала, що програма «Чорним по білому» – це гості «Українського радіо», українофіли всіх мастей: письменники, мовознавці, видавці, фольклористи. За її словами, для когось ця програма – передовсім нові, кумедні назви предметів, явищ або дій. Для когось – дивні топоніми. Або слова, значення яких підказує генетична пам’ять та інтуїція. А ще дивовижної краси поезія. 

Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року мовлення на «Українському радіо» відкриватиме програма «Вдосвіта» з Інною Марецькою та Олегом Борисовим. 

Також на першому каналі «Українського радіо» стартує ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» з 8:00 до 10:30. Уранці працюватимуть дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія ГончарукДмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

По буднях із 13.00 до 15.00 виходитиме денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими стануть Галина Бабій та Роман Коляда. За словами пана Коляди, денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми.

По буднях з 18:00 до 20:00 виходитиме вечірнє шоу «Сьогодні. Увечері». Ведучими стануть Юрій Табаченко та Олена Зелінченко, а також Віталій Науменко і Оксана Маловічко.

Фото з Facebook-сторінки Ярини Скуратівської

comments powered by Disqus