На «Українському радіо» записали четверту серію ретродетективу «Різник із Городоцької» Андрія Кокотюхи

Про запис ретродетективу повідомив корпоративний сайт Суспільного.

Радіопрем’єра четвертої серії запланована на кінець березня 2020 року. Це буде традиційно дві півгодинні серії, які прозвучать в ефірі радіо «Культура» у суботу і неділю о 16.30.

Героїв радіосеріалу озвучували Ольга СумськаЄвген НищукДмитро ЗавадськийКостянтин й Дмитро Лінартовичі та інші професійні актори.

Сценарій написав, як і в попередніх серіях, автор книжки Андрій Кокотюха.

За його словами, проєкт розрісся до першого українського радіосеріалу й популяризуватиме читання та український культурний продукт загалом.

Керувала записом продюсерка й постановниця Світлана Свиридко-Сєрова.

Вона зазначила, що під час запису дуже багато роботи зі звуковим матеріалом.

«Ми зробили «полотно» самого радіодетективу, а тепер його потрібно наповнити звуком, музикою, інтершумами — усім, що робить радіодетектив театром перед мікрофоном», — сказала Світлана Свиридко-Сєрова.

На «Українському радіо» уже записали радіоп`єси за трьома книгами циклу – «Адвокат із Личаківської» та «Привид із Валової» і «Автомобіль із Пекарської».

Додамо, «Радіодетектив» – це радіопостановка найкращих детективів за участю проникливих голосів акторів театру і кіно. В програмі звучать і нові постановки, і детективи з золотої колекції Українського радіо. «Радіодетектив» звучить в ефірі радіо «Культура» у суботу і неділю о 16.30. 

comments powered by Disqus