На «Українському радіо» стартував проект «Справа честі» з Любомиром Ференсом про корупцію та кримінал

Про це сайту «Детектор медіа» сказав Любомир Ференс.

«Унікальність проекту у тому, що у студію приходитимуть люди, які можуть глибше розказати про деталі справи та доказову базу. У новинах таку інформацію подають інформативно, без аналізу, тоді як у програмі є можливість висвітлити історію справи, описати фігурантів розслідування», – сказав він.

Теми «Справи честі» – це гучні кримінальні та корупційні провадження та справи, які вже мають вирок або передані до суду.

Наразі Любомир Ференс від імені «Українського радіо» домовився про співпрацю з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП).

У літньому сезоні заплановано 12 випусків із перспективою продовження.

Сьогодні, 27 червня, гостями «Справи честі» будуть детектив НАБУ та прокурор САП, які розкажуть про кримінальну справу щодо ймовірних розкрадань 247-ми мільйонів грн адміністрацією морських портів.

У двох попередніх випусках Любомир Ференс говорив про «газову справу» Олександра Онищенка з прокурором САП Романом Симківим та про розслідування вбивства Катерини Гандзюк із директором Департаменту комунікації МВС України Артемом Щевченком.

Нагадаємо, Любомир Ференс займався журналістськими розслідуваннями на телеканалі ТВІ у програмах «Знак оклику» та «Тендер News з Наталією Седлецькою», був журналістом у розлідувальному проекті «Слідство.Інфо», який виходив на «UA: Першому», переможець першого Національного конкурсу журналістських розслідувань за документальний фільм «Як вбивали Нігояна, Жизнєвського, Сеника», в якому розслідував перші вбивства на ЄвроМайдані, був ведучим та автором програм на «Громадському радіо». Сьогодні він є ведучим програми Prime на телеканалі ATR, веде авторську програму «Точка зору з Любомиром Ференсом» на кримській радіостанції Meydan FM та з 13 червня долучився до команди «Українського радіо» з авторською програмою «Справа честі».

Фото: з архіву Любомира Ференса

comments powered by Disqus