На трьох каналах «Українського радіо» з 7 по 12 травня транслюватимуть спецпроект «РадіоДень. Євробачення-2018»

Це будуть прямі включення з фан-зони київського телецентру в «Олівці», а також скайп-включення з Португалії, йдеться на сайті УР.

У студії у фан-зоні міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018 в «Олівці» працюватимуть у прямому ефірі Олександра Франко з радіо «Промінь» і генпродюсер УР Дмитро Хоркін. З Португалії передаватимуть репортажі Валерій Кириченко та Олена Зелінченко. Щодня ведучі розповідатимуть не лише про те, що відбуватиметься на сцені «Євробачення-2018», а й про закулісні історії.

«Зараз ми вже практично готові до проекту. Щодня плануємо гостьову студію. Під час ефірів передбачили короткі скайп-включення від гуру репортажних матеріалів про Євробачення Українського радіо Валерія Кириченка. Цього разу він інформуватиме нас про цікавинки  з Португалії. Саме він і радіоведуча Олена Зелінченко, яка займається безпосередньо трансляцією, про Євробачення знають все»,  – розповіла креативна продюсерка «Промінь» Вікторія Польченко.

Одним з перших гостей спецпроекту  «РадіоДень. Євробачення-2018» стануть продюсер Віталій Климов, який свого часу працював з гуртом «Океан Ельзи» та співачка Анастасія Приходько, яка свого часу виступала за Росію з україно-російською піснею «Мамо».

Нагадаємо, з 3-го по 16 травня з 10:00 до 20:00 у київському телецентрі «Олівець» ( головному офісі ПАТ «НСТУ») на Мельникова, 42 працює фан-зона Євробачення-2018. Вхід вільний.

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа»,  міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 пройде у Лісабоні (Португалія). Перший півфінал – 8 травня, другий – 10 травня. Фінал – 12 травня.

Усі три шоу «Євробачення-2018» наживо покажуть телеканали «UA:Перший» та «UA:Крим».

Азербайджан відкриє «Євробачення-2018», а представник від України Melovin з піснею Under the Ladder виступатиме у другому півфіналі під номером 18 і завершить конкурс.

Фінал «Євробачення-2018», який пройде 12 травня, коментуватимуть  Тімур Мірошниченко та переможниця «Євробачення-2016» у Стокгольмі – співачка Джамала.

Фото: сайт eurovision.tv

comments powered by Disqus