На радіо «Промінь» запустили нову програму про медицину та здоров’я «Без стереотипів»

Мета програми – розвінчати стереотипи, пов’язані зі здоров’ям, та дати фахові поради. Викривати справжні причини проблем будуть фахівці різних сфер медицини, лікарі й тренери, йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Програма триває 3 хвилини, у понеділок виходить два оригінальні випуски о 11:30 та  о 16:30, у середу о 11:30 - оригінальний випуск, о 16:30 - повтор, у п'ятницю повторюють випуски о 11: 30 та 16:30, які звучали упродовж тижня, про це сайту «Детектор медіа» сказали на радіо «Промінь». Прослухати перші випуски можна тут

«Я працюю журналісткою в медичній сфері понад десять років і зрозуміла одну річ: люди не звикли піклуватися про своє здоров’я. Вони ладні вигадати будь-яку нісенітницю, аби нічого не змінювати в житті. У світі існує дуже багато міфів, пов’язаних зі здоров`ям, харчуванням і способом життя. Їх переповідали бабусі, сусідки та подруги, у них вірять і поширюють упродовж багатьох років. У цій програмі я збираюся спростовувати ці міфи: розкажу, де правда, а де вигадки», — сказала Ірина Коваль.

У програмі порушуватимуть питання від найпростіших (чи можна сидіти на холодному або чи корисно спати на твердому) до глобальних (чи можна запобігти онкології або як виявити ВІЛ-захворювання). Темою першого випуску стали міфи про пластичні операції, зазначили на радіо.

Нагадаємо, на першому каналі «Українського радіо» виходить програма «Бути здоровим», в якій лікарі різних напрямів відповідають на запитання ведучих та слухачів. 

comments powered by Disqus