На радіо «Промінь» стартував хіт-парад «Re:актив», де пісні оцінюють журналісти та академічні рецензенти

Ведучими програми стали В’ячеслав Ільїн та Роман Руцький, повідомляє прес-служба Суспільного мовника.

«Новий масштабний проект на суспільному – радіо "Промені", справді, об’єднує різні міста, цікаві думки та оцінки. Слухачі не лише зможуть стежити за тим, як аналізують професіонали пісні. З центру столиці ми будемо дізнаватись, які композиції є нині популярними в Івано-Франківську або Житомирі, в Ужгороді або Полтаві - аби картина музичних уподобань українців була масштабною», – сказав автор і один з ведучих чарту «Re:актив» В’ячеслав Ільїн.

Десятку, складену з актуальних українських хітів та нових пісень, у програмі оцінюють представники радіостанцій різних міст України – від Києва до Львова, від Рівного до Херсона.

Крім радійників та музичних журналістів, які регулярно мають справу з популярною музикою, у «Re:активі» (уперше в історії радіочартів) можна почути академічних рецензентів, класичних виконавців і консерваторських викладачів. Вони аналізують популярні пісні за суворими законами класики.

Нагадаємо, з 30 жовтня  на радіо «Промінь» виходить оновлена ранкова програма «На свіжу голову». Її можна почутиз 8:00 до 11:00. 

Також  на радіо «Промінь» (другий канал «Українського радіо») виходить з нового сезону годинне музичне радіошоу «Промінь Живий з Євгеном Павлюковським».

comments powered by Disqus