На радіо «Промінь» стартувало токшоу «Стерео» з Яриною Скуратівською та Ольгою Бабчук

На радіо «Промінь» стартував новий авторський проєкт Ярини Скуратівської та Ольги Бабчук — токшоу «Стерео», в якому ведучі дещо іронічно  обговорюватимуть актуальні теми сьогодення.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Годинний прямий ефір звучатиме щотижня в понеділок, середу та п’ятницю. Початок о 15:00. Перший випуск вийшов 19 жовтня і був присвячений, чи вийде вища школа з онлайн.

За словами Ярини Скуратівської, особливістю програми є те, що ведучі копатимуть глибоко й дещо іронічно.

«Залишаємо за собою право обговорювати певні теми без особливого важкого підходу. Програма буде різною з ухилом до хардток», — сказала вона.

Щосереди в «Стерео» гостьовий день — до студії приходитимуть гості, щоб наживо поспілкуватися з ведучими й слухачами.

«Цей проєкт багатоголосий. Це не два звукові канали, а набагато більше. Наше життя, світ, у якому ми живемо, і країна — цікаві, існує величезна кількість людей, які створюють дивовижні речі, про які хочеться чути, хочеться дізнаватися, хочеться сперечатися. Неоднозначні, можливо, контроверсійні теми», — анонсує Ольга Бабчук.

Нагадаємо, Ярина Скуратівська – ведуча ранкового шоу «Ранок. ПРО» та авторської літературної програми «Пазли» на радіо «Промінь». 

Ольга Бабчук – ведуча ранкового шоу «РанокПРО». Також з Яриною Скуратівською вела марафон до Дня Незалежності України «Маршрут Незалежності».

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus